Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Máte zkušenost s keto dietou?

  • Máte zkušenost s keto dietou?

    Ráda bych slyšela vaše zkušenosti s keto dietou. Váhám že ji vyzkouším. Vím že hodně lidí na ni má negativní názor, na druhou stranu většinou čtu že po ní lidi opravdu zhubly. Počítám s nějakým jojo efektem, ale je jasné že po konci diety nezačnu jíst každý den kilo bonbonů takže bych se toho tolik nebála. Spíš by mě zajímalo jaký byl u vás průběh a kolik jste zhubli za jakou dobu.

    slamnina  |  22. 08. 2023, 09:58  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Máte zkušenost s keto dietou?

      Hele keto dieta nemusí být pro každého, ale když to nevyzkoušíš tak nezjistíš jestli ti sedí. Já se ji taky nejdřív obávala, ale většina pokusů o hubnutí u mně nevyšla tak keto dieta dostala zelenou. Měla jsem dietu od firmy Proslim. První týden byl náročnější, asi tělu chvíli trvá než si zvykne na tu změnu. Máš 5 jídel denně, můžeš to střídat a chutnají dobře. Do toho můžeš jíst zeleninu když máš hlad. Myslím, že když se to dodržuje pečlivě tak člověk vždycky zhubne. Důležitý je se snažit i po skončení diety, abys ty kila zase nepřibrala zpátky.

      vilina  |  20. 09. 2023, 10:49  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace