Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Bolest kloubu

  • Bolest kloubu

    Ahojte, mam dotaz. CCa před měsicem mě při běhání trochu luplo v koleni a bolest přetrvává do teď.. byla jsem na kontrole ale tam nic nenašli a řekli že je to v pohodě. Myslíte že by mi na to mohlo něco bolet? Chtěla bych dál sportovat stejně ale ted jsem docela dost omezena..

    Pokorná  |  20. 07. 2021, 09:01  |  ##Reakcí##: 2  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Bolest kloubu

      Dobrý den, paní Pokorná, určitě bych si zašla za kvalitní fyzioterapeutkou. Pokud by to bylo na lékaře, poradí Vám, kam jít, pokud to bude v její kompetenci, bude s Vámi řešit sama. Běhám pravidelně každý den, teď momentálně naštěstí bez bolesti, ale když vyběhnu bez procvičení a narovnání těla ihned od počítače, také mně nejčastěji bolí jedno koleno. To ale přes bolest neběhám. Držím palce, ať to co nejdříve vyřešíte. Také si to bez pohybu dlouhodobě nedokážu představit, krásný den, Jana Martincová

      Calamity J.  |  20. 07. 2021, 11:24  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Bolest kloubu

      Ahoj, jednou se mi stalo něco podobného. Myslím, že hlavní je chvilku sport vynechat a nechat kloub zregenerovat. Mě začaly bolet klouby, když jsem často chodila sportovat. Chvilku jsem nesportovala a zkusila podpořit klouby i doplňky stravy. Dobrý byl Kloubin, záleží jestli ti víc sednou tablety nebo prášek. Musím říct, že když jsem brala kloubní výživu tak jsem nepociťovala žádné problémy s klouby, ale jakmile jsem vysadila tak po 2 měsících se začaly zase ozývat. Hodí se i gely na klouby, ale ty spíš, když už je to fakt velká bolest.

      JItiiiiis  |  10. 08. 2021, 12:06  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace