Inzerce

Plastická operace očních víček - video

Plastická operace horních očních víček patří mezi nejčastější prováděnou plastiku vůbec. Dokonce ji běžně podstupují i ty z žen, které nemají obecně k jakémukoliv vylepšování vzhledu pozitivní vztah. Také mnozí muži v  určitém věku naznají, že je zákrok u nich nezbytný. Proč?

Proč zákrok ženy i muži podstupují?

Kromě estetické indikace je i ta zdravotní. Přebytečná kůže víčka omezuje zorné pole shora, což zákrok odstraní. Stejně tak se zlepší pocit unavených a „ospalých“ očí.

Fáze zákroku: Co na videu postupně na obou očích uvidíte?

Ve videu shlédnete plastiku horních očních víček krok za krokem.

Nákres řezu a jeho provedení

Plastika horních očních víček

Odstranění kožních nadbytků

Plastika horních očních víček

Odstranění tukových váčků

Plastika horních očních víček

Sešití intradermálním stehem

Plastika horních očních víček

Co vás možná překvapí?

Rychlé provedení plastiky víček, kdy na každém oku netrvala déle než 10 minut.

Podrobný popis celého zákroku, tentokrát s fotkami, najdete v kapitole: Plastika horních očních víček.

Porovnejte srovnávací fotky před a po!

Zákrok byl hrazen z prostředků vydavatelství Babyonline, nebyl sponzorován žádným jiným komerčním subjektem.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Nechci předjímat, ale budete nás podezřívat, že jsou PŘED a PO dvě úplně jiné paní. Velkým dílem díky plastice horních očních víček, ale trochu tomu pomohla i náhoda, a to dovolená kadeřnice naší modelky. Delší vlasy u ní působí mnohem upraveněji, má je nesmírně husté a kvalitní a proč takové nechávat krátké? Také barva se mně velice líbila, protože v době zákroku měla takové to svoje fialové období á la paní z 80. let. Teď je to vážně mladá šmrncovní baba, co myslíte?

„Co se Ti dnes stalo, že jsi taková smutná?“ častuje mě kamarádka na návštěvě. „Nic, já nejsem smutná,“ odvětím, podívám se do zrcadla a dodávám: „To já jenom tak vypadám.“

Augmentace je zvětšení objemu dané tkáně – v obličeji, prsou apod. Používá se k nim různých materiálů od vlastního tuku přes kyselinu hyaluronovou – látku tělu vlastní, která se postupně vstřebává až po nevstřebatelné materiály, které jsou však spojeny s většími nežádoucími účinky.

Výskyt chrápání se zvyšuje nad 40. rokem věku. Rozlišujeme tzv. běžné chrápače, u kterých dochází k vibracím tkání měkkého patra a ve většině případů jim pomůže laserová operace.  Druhým typem jsou apnoici, kterým pomáhá v noci přetlakový ventilátor. Nejdůležitější je však u chrápání právě tato prvotní diagnostika.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace