Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Plastika horních očních víček – stav PŘED a PO

Nechci předjímat, ale budete nás podezřívat, že jsou PŘED a PO dvě úplně jiné paní. Velkým dílem díky plastice horních očních víček, ale trochu tomu pomohla i náhoda, a to dovolená kadeřnice naší modelky. Delší vlasy u ní působí mnohem upraveněji, má je nesmírně husté a kvalitní a proč takové nechávat krátké? Také barva se mně velice líbila, protože v době zákroku měla takové to svoje fialové období á la paní z 80. let. Teď je to vážně mladá šmrncovní baba, co myslíte?

Porovnání stavu před a po při různém zapojení mimiky

Ještě si zopakujme fakta. Zákrok proběhl 2. v měsíci na Očním oddělení opavské Slezské nemocnice. Kontrolní focení po zákroku jsme pořídili 21., tedy necelé 3 týdny po zákroku.

Stav před a po fotíme anfas, poloprofil a profil. Vše bez úsměvu, s mírným úsměvem a velkým úsměvem.

Fotky s nejlépe patrným výsledkem vám pak prezentujeme. Čeho si můžete na nich všimnout? 

1. Na fotkách po je opět vidět okraj horního víčka, horní víčko již na něm neleží a nezmenšuje zorné pole. Oko se tím výrazně omladilo. 

2. Celá oblast kolem oka je tak nějak čistší, bez vrásek, hodně je to patrné v zevním koutku oka.

3. A co mě nejvíce překvapilo a nečekala jsem, že i oblast dolního víčka, hlavně u zevního okraje působí vyhlazeněji. Jestli se mně to tedy nezdá :-).

Ještě detail obou očí před a po při vážné mimice anfas a z obou poloprofilů.

A nemohli jsme vynechat vizáž po jemném, přirozeném nalíčení. Rozdíl asi popisovat nemusím :-)

Protože nám to nestačilo, tak jsme naší paní modelce pořídily i fotky v modelech, najdete v kapitole Móda pro plnoštíhlé.

Velice děkujeme všem zúčastněným.

Podrobnosti o celém zákroku najdete v kapitole: Plastika horních očních víček.

Zákrok byl hrazen z prostředků vydavatelství Babyonline, nebyl sponzorován žádným jiným komerčním subjektem.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Plastická operace čela slouží k odstranění nebo zmírnění vrásek na čele, u kořene nosu a mezi obočími. Na rozdíl od výplní nebo aplikace botulotoxinu se jedná o metodu invazivní za použití skalpelu v celkové anestezii.

Výskyt chrápání se zvyšuje nad 40. rokem věku. Rozlišujeme tzv. běžné chrápače, u kterých dochází k vibracím tkání měkkého patra a ve většině případů jim pomůže laserová operace.  Druhým typem jsou apnoici, kterým pomáhá v noci přetlakový ventilátor. Nejdůležitější je však u chrápání právě tato prvotní diagnostika.

Augmentace je zvětšení objemu dané tkáně – v obličeji, prsou apod. Používá se k nim různých materiálů od vlastního tuku přes kyselinu hyaluronovou – látku tělu vlastní, která se postupně vstřebává až po nevstřebatelné materiály, které jsou však spojeny s většími nežádoucími účinky.

„Co se Ti dnes stalo, že jsi taková smutná?“ častuje mě kamarádka na návštěvě. „Nic, já nejsem smutná,“ odvětím, podívám se do zrcadla a dodávám: „To já jenom tak vypadám.“

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace