Inzerce

Plastika horních očních víček – stav PŘED a PO

Nechci předjímat, ale budete nás podezřívat, že jsou PŘED a PO dvě úplně jiné paní. Velkým dílem díky plastice horních očních víček, ale trochu tomu pomohla i náhoda, a to dovolená kadeřnice naší modelky. Delší vlasy u ní působí mnohem upraveněji, má je nesmírně husté a kvalitní a proč takové nechávat krátké? Také barva se mně velice líbila, protože v době zákroku měla takové to svoje fialové období á la paní z 80. let. Teď je to vážně mladá šmrncovní baba, co myslíte?

Porovnání stavu před a po při různém zapojení mimiky

Ještě si zopakujme fakta. Zákrok proběhl 2. v měsíci na Očním oddělení opavské Slezské nemocnice. Kontrolní focení po zákroku jsme pořídili 21., tedy necelé 3 týdny po zákroku.

Stav před a po fotíme anfas, poloprofil a profil. Vše bez úsměvu, s mírným úsměvem a velkým úsměvem.

Fotky s nejlépe patrným výsledkem vám pak prezentujeme. Čeho si můžete na nich všimnout? 

1. Na fotkách po je opět vidět okraj horního víčka, horní víčko již na něm neleží a nezmenšuje zorné pole. Oko se tím výrazně omladilo. 

2. Celá oblast kolem oka je tak nějak čistší, bez vrásek, hodně je to patrné v zevním koutku oka.

3. A co mě nejvíce překvapilo a nečekala jsem, že i oblast dolního víčka, hlavně u zevního okraje působí vyhlazeněji. Jestli se mně to tedy nezdá :-).

Ještě detail obou očí před a po při vážné mimice anfas a z obou poloprofilů.

A nemohli jsme vynechat vizáž po jemném, přirozeném nalíčení. Rozdíl asi popisovat nemusím :-)

Protože nám to nestačilo, tak jsme naší paní modelce pořídily i fotky v modelech, najdete v kapitole Móda pro plnoštíhlé.

Velice děkujeme všem zúčastněným.

Podrobnosti o celém zákroku najdete v kapitole: Plastika horních očních víček.

Zákrok byl hrazen z prostředků vydavatelství Babyonline, nebyl sponzorován žádným jiným komerčním subjektem.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Plastická operace horních očních víček patří mezi nejčastější prováděnou plastiku vůbec. Dokonce ji běžně podstupují i ty z žen, které nemají obecně k jakémukoliv vylepšování vzhledu pozitivní vztah. Také mnozí muži v  určitém věku naznají, že je zákrok u nich nezbytný. Proč?

„Co se Ti dnes stalo, že jsi taková smutná?“ častuje mě kamarádka na návštěvě. „Nic, já nejsem smutná,“ odvětím, podívám se do zrcadla a dodávám: „To já jenom tak vypadám.“

Augmentace je zvětšení objemu dané tkáně – v obličeji, prsou apod. Používá se k nim různých materiálů od vlastního tuku přes kyselinu hyaluronovou – látku tělu vlastní, která se postupně vstřebává až po nevstřebatelné materiály, které jsou však spojeny s většími nežádoucími účinky.

Výskyt chrápání se zvyšuje nad 40. rokem věku. Rozlišujeme tzv. běžné chrápače, u kterých dochází k vibracím tkání měkkého patra a ve většině případů jim pomůže laserová operace.  Druhým typem jsou apnoici, kterým pomáhá v noci přetlakový ventilátor. Nejdůležitější je však u chrápání právě tato prvotní diagnostika.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace