Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o aktivátor růstu vlasů Revalid® Regrowth Serum

Již známe výherce soutěže aktivátor růstu vlasů Revalid® Regrowth Serum 

Revalid® Regrowth Serum je aktivátor růstu vlasů, který omezuje vypadávání vlasů, zvyšuje jejich hustotu a stimuluje jejich růst.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Anetys
    SimiFri
    magic11

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Inovativní složka Redensyl® obsažená exkluzivně v produktu Revalid® Regrowth Serum cíleně působí na: Kmenové buňky

Bližší informace získáte v lékárně nebo na stránkách www.revalid.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3x výherci získají Revalid® Regrowth Serum

Revalid® Regrowth Serum

Revalid® Regrowth Serum obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl®. Jejím základem jsou patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a listů čajovníku čínského (zeleného čaje). Redensyl® omezuje vypadávání vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a stimuluje jejich růst. Revitalizační účinky Redensylu® doplňuje pelyňkový extrakt získaný z bylin rostoucích ve Švýcarských Alpách. 

Přípravek obsahuje také aminokyseliny a panthenol. Tyto složky receptury hydratují suché vlasy a pokožku hlavy. Navíc je Revalid® Regrowth Serum zcela bez parabenů, silikonů a sulfátů a bude tak vyhovovat i požadavkům lidí, kteří upřednostňují přírodní kosmetiku.   

Klinická studie prokázala u uživatelů 28 000 nových vlasů po 3 měsících používání. Revalid® Regrowth Serum proto nabízí alternativu transplantace vlasů. Po pouhých 84 dnech pravidelné aplikace byla většina účastníků studie (71 %) s účinky Redensylu® spokojena a projevila ochotu si nový produkt zakoupit. 

Revalid® Regrowth Serum se používá velice jednoduše. Aplikuje se na postižené části vlasové pokožky a zlehka se vmasíruje. Neoplachuje se. Orientační cena je 699 Kč.

Nový přípravek Revalid® Regrowth Serum skvěle doplňuje stávající řadu Revalid® Swiss Hair Care System, kterou tvoří lék k vnitřnímu užití Revalid® tvrdé tobolky a rozsáhlá řada vlasové kosmetiky k vnější aplikaci. Řada Revalid® v sobě dlouhodobě kombinuje švýcarskou kvalitu, účinnost a dermatologicky prověřenou snášenlivost – to vše pro vaše zářící a zdravé vlasy. Pro více informací o tobolkách Revalid® kontaktujte lékaře nebo lékárníka. 

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace