Inzerce

Soutěž o Balcann - dubovou kůru od značky Annabis

Již známe výherce kosmetického přípravku Balcann dubová kůra od značky Annabis.

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • djm
  • Maartinek
  • Keltka
Balcann dubová kůra

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Kde sídlí firma Annabis? Olomouc

Jaké výhry na vás čekají?

3 kosmetický přípravek Balcann dubová kůra od značky Annabis.

Balcann dubová kůra

Máte popraskanou kůži a nemáte rádi mastné krémy? Máme pro Vás řešení ve formě gelu s vysokým obsahem dubové kůry. Účinně také regeneruje pokožku po hemoroidech a je vhodný i pro vegany. Dejte sbohem svému trápení. Tento produkt je certifikován pro děti 0-3 let a je vhodný pro vegany.

Česká společnost ANNABIS nabízí velmi kvalitní sortiment konopných produktů se širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Výrobky nejsou testované na zvířatech a mají vysoký obsah přírodních aktivních látek, které díky své jedinečné kombinaci napomáhají při potížích a regeneraci. Ve výrobcích ANNABIS se používá za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů. Většina výrobků firmy Annabis je certifikována pro děti 0-3 let. 

Žádejte ve svých lékárnách nebo požádejte o objednání.

Více informací také na www.annabis.cz.

Speciální bonus od firmy Annabis pro čtenářky Zdravé omlazení

Akční nabídka 1+1: po registraci na našem eshopu a následném zadání kódu Annabis na našem e-shopu www.annabis.cz k nákupu určených velkých produktů obdržíte jiný menší dle vašeho výběru.

 

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace