Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíček mexických nápojů Jumex

Již známe výherce soutěže o balíček mexických nápojů Jumex

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • cepina
  • Korpas.J@seznam.cz
  • aninax

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Odkud pochází džusy, nektary a ovocné nápoje Jumex? Mexiko

  2. b) Jak se nazývá speciální termoizolační lahev, kterou vyrábí pouze Jumex? Stay cool

  3. a) Jaké ovoce a zeleninu najdeme ve složení superzdravého zeleného džusu Jumex Jugo Verde? pomeranč, ananas, nopál, celer

​Více informací na www.jumex.czwww.facebook.com/mexickedzusy

Jaké výhry na vás čekají?

3x balíček nápojů JUMEX

Prémiové 100% džusy Jumex

Jumex – to jsou prémiové 100% džusy, nektary a ovocné nápoje, které si ihned zamilujete. Název Jumex vznikl jednoduchým spojením španělských slov JUGOS a MEXICANOS – což můžeme snadno přeložit jako mexické džusy. Ve znaku má firma zelený lístek, který symbolizuje kladný vztah k přírodě a životnímu prostředí. Společnost Jumex působí na trhu s odšťavňováním ovocných plodů dokonce již od roku 1961! 

Za mnoho let své existence se díky poctivé výrobě propracovala ve svém segmentu až na výsluní - dnes je Jumex nejprodávanější značkou ovocných nápojů v Severní a Střední Americe. Za svůj úspěch vděčí především nezaměnitelné chuti svých nápojů a široké nabídce. V portfoliu Jumexu najdete 100% džusy, ale také nektary a ovocné nápoje. 

Ochutnat můžete nejen klasické, ale i exotické příchutě jako Jumex Mango, Jumex Guayaba, Jumex Jahoda, Jumex Ananas, Jumex Meruňka a mnohé další. 

Jumex na sebe upozorňuje také způsobem balení svých výrobků, kdy jako jediný producent nápojů balí své produkty do unikátní znovu uzavíratelné láhve, která nápoj udržuje déle vychlazený. V širokém portfoliu značky Jumex naleznete taktéž různé velikosti balení ve skle, klasických jednorázových plechovkách či tetra paku.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace