Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o doplněk stravy Viridian Beta Glucan pro podporu imunity

Známe vítěze soutěže o doplněk stravy Viridian Beta Glucan pro podporu imunity!

Správně odpověděl a výhru získává:

  • nitka-a

Výherkyni gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. Jaké všechny složky obsahuje balení betaglukanu ve výhře? c) zinek, betaglukan, C, D
  2. Kolik mg betaglukanu je v jedné kapsli? c) 250
  3. Jaké vzdělání má autorka článku o Imunitě Jana Martincová? b) lékařské

Jaké výhry na vás čekají?

Výherce získá 1 balení betaglukanu značky Viridian Nutrition.

BETA GLUKAN S VITAMÍNEM C, D A ZINKEM

Doplněk stravy.

Beta glukany jsou přírodní polysacharidy, jejichž vlastnosti souvisejí s obranyschopností. Kromě beta glukanu je ve výrobku obsažen i vitamín C, D3 a zinek, což dohromady vytváří účinnou synergní směs.

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek: 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

BALENÍ

30 kapslí (18,8 g).

DÁVKOVÁNÍ

Berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud není lékařem určeno jinak. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

Složení v jedné vegetariánské kapsli: beta 1,3/1,6 glucan 250 mg, vitamín C (L – askorbát hořečnatý) 200 mg (250 %*), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza), zinek (citrát zinečnatý) 10 mg (100 %*), vitamín D3 (1000IU) 25 µg (500 %*).

*% doporučené denní dávky.

Více informací naleznete v článku o imunitě a na eshop.zdraveomlazeni.cz.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace