Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o sportovní balíček od Alpy

Již známe výherce sportovního balíčku od Alpy

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Milka98
  • Jirulka
  • jarka55108
  • eva.nolcova

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Kdy se užívá hřejivá emulze? Před výkonem

  2. c) Která látka v masážních emulzích urychluje regeneraci? Kreatin

  3. b) K čemu je určen Hemato krém? K rehabilitaci

Více informací se dozvíte na www.alpa.cz/cs/alpasport/

Jaké výhry na vás čekají?

4x sportovní balíček od Alpy, který obsahuje Hřejivou emulzi, Základní emulzi, Chladivou emulzi a Hemato krém

Regenerace i příprava pro sportovce s řadou SPORT STAR

Sportovní masáž je významnou součástí přípravy nejen sportovců vrcholových, ale i těch začínajících nebo rekreačních a Alpa jim k tomu poskytuje ty pravé pomocníky - oleje, roztoky, emulze a gely.

Přípravky sportovní řady ALPA SPORT STAR se skvěle vstřebávají, přinášejí osvěžující a uklidňující účinky, jsou vhodné pro masáž těla i k obkladům. 

Masážní emulze slouží k uvolnění a regeneraci, k prokrvení pokožky a odstranění celkové únavy, přispívají k prokrvení svalů a přinášejí chladivý nebo hřejivý efekt. Masážní oleje díky obsahu olivového oleje a vitamínu E vyživují pokožku a jsou tak vhodné pro její ošetření a ochranu.

Hřejivé přípravky zajistí „startovací" masáž a automasáž před sportovním výkonem a jinou fyzickou zátěží. Účinná hřejivá látka, zázvorový extrakt a kafr prohřívají a prokrvují pokožku. Chladivé přípravky jsou vhodné pro použití po sportovní aktivitě, výrazně chladí a prokrvují pokožku. Masáž s chladivými přípravky uvolňuje svalstvo a příznivě působí při obtížích pohybového aparátu a celkové únavě – urychluje rekonvalescenci.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace