Inzerce

Nádory

V přípravě.

Fytoterapie jako základní léčba po operaci nádoru prsu

„Pan doktor má kolem sebe samé příjemné lidi,“ sdělila mně tato milá paní a já musím potvrdit, že všichni pacienti, se kterými jsem dosud mluvila, byli naprosto úžasní, vstřícní a s otevřenou myslí. Protože mně právě tyto vlastnosti na lidech imponují, asi jsem fytoterapii jako netradiční oblast medicíny skutečně měla potkat.

Příběh nádoru prsu, konkrétně duktálního karcinomu in situ stadia 1A vypadal na první pohled jako jednoduchá kazuistika, kdy po operaci a následné léčbě dojde k remisi (bezpříznakovému období).

Nevím proč, ale moje intuice se s tou zdánlivou jednoduchostí nějak nemohla smířit. A pak to přišlo. Během povídání s paní, říkejme jí třeba Flores, protože na fytoterapii doktora Landy doslova rozkvetla, vypluly na povrch naprosto nové skutečnosti. Takové, které fytoterapii z místa podpůrné léčby pasovaly do role léčby základní. Jak k tomu došlo?

Fytoterapie u generalizovaného nádoru vaječníku / vejcovodu

Jak mohou pomoci účinné látky z bylin u nádoru vaječníku s metastázami? Jedná se o další neuvěřitelnou kazuistiku, tedy příběh skutečné pacientky, tentokrát lékařky.

S paní doktorkou jsme rozhovor začaly netradičně. Víte, ono skočit hned na úvod telefonátu do příběhu jednoho z nejzhoubnějších nádorů se nám asi oběma příliš nechtělo.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace