Inzerce

Móda léto 2021

Letošní léto začalo báječně pěti dny volna a krásným, tropickým počasím. I tomu jsme přizpůsobili naše focení. Správně by mělo být přizpůsobily, protože jsme opět byly samé "baby" :-). Tentokrát s několika změnami. Parťačka Jana měla dovolenou a moje milá kolegyně Andrea pro změnu mateřskou dovolenou. Za ní zaskakovala dcera Sofi, která má po zkouškách, tak je jí jasné, že ji její akční matka nenechá dlouho odpočívat.

Nádherné modely letošního léta

Nevím, kde na to ty firmy chodí. Už jsem myslela, že nemohou vymyslet nic nového, ale zase překvapily. Myslím, že jsou hodně poznamenané lockdownem a směřují k naprostému minimalismu a pohodlí. Jestli si vzpomínáte na ty hedvábné haleny, které slušely i XXL modelkám, tak ty přešly na běžný střih, opět padnoucí každé postavě. K nim jsme nejčastěji nakombinovaly kalhoty z viskózy nebo bavlny s elastanem.

Co je nejvýraznějším modelem letošního léta?

Šaty, šaty a zase šaty. U těch také cítím ovlivnění "zavřením doma", kdy na jedné straně se již ženy chtějí předvést jako ženy, na druhé si chtějí ponechat pohodlí domácího oděvu. Modely přecházejí od těch velmi elegantních po sportovní s netradičním, zajímavým střihem.

Materiály?

Vyhrávají typické letní materiály jako snadno udržovatelná viskóza, kombinace bavlny, elastanu, kupodivu i příjemný polyester.

Barvy letošního léta

Jinak letos převládají hlavně odstíny starorůžové a béžové, pak nápadné vzory, které se kombinují s těmi odstíny. Doplňky jako kabelky a další jsou také v tónu se starorůžovou a béžovou.

Šaty

U těch se stále nosí všechny délky: Ke kotníkům, do půli lýtek, ke kolenům i kratší. Co mám velmi ráda, tak rafinovaně se měnící délku zepředu dozadu šatů.

Šaty Šaty

Všechny šaty mají velmi příjemný materiál, viskózu nebo polyester - ten je kupodivu také velmi příjemný. Dlouhým šatům nechybí podšívka. Letos jsem se vybavila i obuví, konečně jsem našla e-shop, kde mají pár modelů i v 35.

Šaty Šaty

Vlevo je polyester, vpravo 100% viskóza.                                                         

Šaty Šaty

Dva různé modely pro různé příležitosti, ale v obou se budete cítit příjemně i v práci.

Šaty Šaty

Vlevo elegantnější model.

Šaty Šaty

Na závěr jedny šaty s dlouhým rukávem a jedny velmi příjemné sportovní.

Overal

Overal

Kdo máte rády overaly, tak jsou stále in. Hlavním materiálem je bavlna s malou příměsí elastanu.

Halenky s letními lehkými kalhotami

Sukně Sukně

V druhé části si můžete prohlédnout velmi pohodlné a každé postavě padnoucí haleny z nejrůznějších materiálů, k nim kalhoty, jak nové, nahoře, tak níže ty doslova nesmrtelné, které jsem si z obchodu odnesla tak dva roky zpátky.

Kardigan Kardigan

Letošní léto nabízí jak veselejší, tak méně nápadné vzory.

Svetr Svetr

 

Kabát Kabát

Dají se z nich vytvořit nejen běžné, ale i slavnostnější modely, jako je ten vpravo.

Kolik modely stojí?

  • Šaty: 590-1190 Kč
  • Overal: 1 000 Kč
  • Halenky: 490-790 Kč
  • Kalhoty: 490-890 Kč

 

Na viděnou na podzim u Lucky!

Na módním speciálu spolupracovaly:

Stylistka Lucie Motyčková (obchod Pekařská 39 v Brně, 777 842 812)

Pořízení a zpracování fotografií: Sophie Martincová

V modelech: Jana Martincová

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Koronavirová epidemie i šílenství jsou v plném proudu. Pozadu nezůstává ani móda, která se plně adaptovala a barevně přizpůsobila jeho zbarvení. Jak? Nejvíce je skořicové. Ale také béžové, šedé, černé.

Milé dámy, dnes je to taková malá ochutnávka pro ty, kterým osud nenadělil v genech štíhlost nebo pevnou vůli vzdát se sladkostí. O tom druhém vážně něco vím. :-) Tento minispeciál vznikl tak nějak mimochodem při srovnávacím focení po plastice horních očních víček u naší modelky. Na vydání těchto textů se můžete těšit v říjnu.

Dáma i v době koronavirové pandemie zůstane dámou, a ani pod rouškou nerezignuje na to, jak vypadá. 

Inspirace zimní módou 2019 začala v Hevízu. Proč v Hevízu? Lázeňském městě s největším termálním jezerem v Evropě? Ano, přesně tam. To jednou takhle v říjnu přijel manžel, že bychom si mohli udělat po dlouhé době, snad poprvé, co máme děti, 2 dny jen sami pro sebe. 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace