Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Móda léto 2021

Letošní léto začalo báječně pěti dny volna a krásným, tropickým počasím. I tomu jsme přizpůsobili naše focení. Správně by mělo být přizpůsobily, protože jsme opět byly samé "baby" :-). Tentokrát s několika změnami. Parťačka Jana měla dovolenou a moje milá kolegyně Andrea pro změnu mateřskou dovolenou. Za ní zaskakovala dcera Sofi, která má po zkouškách, tak je jí jasné, že ji její akční matka nenechá dlouho odpočívat.

Nádherné modely letošního léta

Nevím, kde na to ty firmy chodí. Už jsem myslela, že nemohou vymyslet nic nového, ale zase překvapily. Myslím, že jsou hodně poznamenané lockdownem a směřují k naprostému minimalismu a pohodlí. Jestli si vzpomínáte na ty hedvábné haleny, které slušely i XXL modelkám, tak ty přešly na běžný střih, opět padnoucí každé postavě. K nim jsme nejčastěji nakombinovaly kalhoty z viskózy nebo bavlny s elastanem.

Co je nejvýraznějším modelem letošního léta?

Šaty, šaty a zase šaty. U těch také cítím ovlivnění "zavřením doma", kdy na jedné straně se již ženy chtějí předvést jako ženy, na druhé si chtějí ponechat pohodlí domácího oděvu. Modely přecházejí od těch velmi elegantních po sportovní s netradičním, zajímavým střihem.

Materiály?

Vyhrávají typické letní materiály jako snadno udržovatelná viskóza, kombinace bavlny, elastanu, kupodivu i příjemný polyester.

Barvy letošního léta

Jinak letos převládají hlavně odstíny starorůžové a béžové, pak nápadné vzory, které se kombinují s těmi odstíny. Doplňky jako kabelky a další jsou také v tónu se starorůžovou a béžovou.

Šaty

U těch se stále nosí všechny délky: Ke kotníkům, do půli lýtek, ke kolenům i kratší. Co mám velmi ráda, tak rafinovaně se měnící délku zepředu dozadu šatů.

Šaty Šaty

Všechny šaty mají velmi příjemný materiál, viskózu nebo polyester - ten je kupodivu také velmi příjemný. Dlouhým šatům nechybí podšívka. Letos jsem se vybavila i obuví, konečně jsem našla e-shop, kde mají pár modelů i v 35.

Šaty Šaty

Vlevo je polyester, vpravo 100% viskóza.                                                         

Šaty Šaty

Dva různé modely pro různé příležitosti, ale v obou se budete cítit příjemně i v práci.

Šaty Šaty

Vlevo elegantnější model.

Šaty Šaty

Na závěr jedny šaty s dlouhým rukávem a jedny velmi příjemné sportovní.

Overal

Overal

Kdo máte rády overaly, tak jsou stále in. Hlavním materiálem je bavlna s malou příměsí elastanu.

Halenky s letními lehkými kalhotami

Sukně Sukně

V druhé části si můžete prohlédnout velmi pohodlné a každé postavě padnoucí haleny z nejrůznějších materiálů, k nim kalhoty, jak nové, nahoře, tak níže ty doslova nesmrtelné, které jsem si z obchodu odnesla tak dva roky zpátky.

Kardigan Kardigan

Letošní léto nabízí jak veselejší, tak méně nápadné vzory.

Svetr Svetr

 

Kabát Kabát

Dají se z nich vytvořit nejen běžné, ale i slavnostnější modely, jako je ten vpravo.

Kolik modely stojí?

  • Šaty: 590-1190 Kč
  • Overal: 1 000 Kč
  • Halenky: 490-790 Kč
  • Kalhoty: 490-890 Kč

 

Na viděnou na podzim u Lucky!

Na módním speciálu spolupracovaly:

Stylistka Lucie Motyčková (obchod Pekařská 39 v Brně, 777 842 812)

Pořízení a zpracování fotografií: Sophie Martincová

V modelech: Jana Martincová

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Letošní letní focení je zcela netradiční. Ne tím, že jsme jej směřovali do ateliéru, ale snahou vám představit modely tří cenových kategorií. A to takových, kde samotné šaty nebo top se sukní stojí v relacích: do 1000 Kč, kolem 3500 Kč, necelých 6000 Kč.
Schválně, jestli budete schopny jednotlivé modely do kategorií nižší, střední a vyšší ceny přiřadit.
 

Milé dámy, už se vám někdy přihodilo, že jste si pořídily krásné společenské šaty na akci, ale nikdy je na ni nevynesly? V dnešní Covidové době to bohužel není nemožné. Když už jsem je nemohla použít, tak vám je alespoň ukážu, třeba vám zlepší den nebo přinesou inspiraci nejen v odívání.

Letošní podzim a zimu přinášíme monotematicky italskou značku Rinascimento. Proč? Čekala mě v listopadu 2021 tisková konference ve Varšavě spojená se vstupem našich knížek sexuální výchovy na polský trh. Ano, slyšíte dobře. A předpokládám, že váš komentář bude znít obdobně jako ty ostatní: "Lepší zemi jste si pro sexuální výchovu nemohli vybrat." Ale znáte to, miluji velké výzvy. :-) Tou první bylo, pořídit si na tiskovku vhodný outfit. A vybírat jsem musela opravdu pečlivě. Polské ženy jsou známé tím, že o sebe skutečně pečují, nemohla jsem tam přijet v ledasčem. Co bylo na výběr?

Koronavirová epidemie i šílenství jsou v plném proudu. Pozadu nezůstává ani móda, která se plně adaptovala a barevně přizpůsobila jeho zbarvení. Jak? Nejvíce je skořicové. Ale také béžové, šedé, černé.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace