Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Móda léto 2021

Letošní léto začalo báječně pěti dny volna a krásným, tropickým počasím. I tomu jsme přizpůsobili naše focení. Správně by mělo být přizpůsobily, protože jsme opět byly samé "baby" :-). Tentokrát s několika změnami. Parťačka Jana měla dovolenou a moje milá kolegyně Andrea pro změnu mateřskou dovolenou. Za ní zaskakovala dcera Sofi, která má po zkouškách, tak je jí jasné, že ji její akční matka nenechá dlouho odpočívat.

Nádherné modely letošního léta

Nevím, kde na to ty firmy chodí. Už jsem myslela, že nemohou vymyslet nic nového, ale zase překvapily. Myslím, že jsou hodně poznamenané lockdownem a směřují k naprostému minimalismu a pohodlí. Jestli si vzpomínáte na ty hedvábné haleny, které slušely i XXL modelkám, tak ty přešly na běžný střih, opět padnoucí každé postavě. K nim jsme nejčastěji nakombinovaly kalhoty z viskózy nebo bavlny s elastanem.

Co je nejvýraznějším modelem letošního léta?

Šaty, šaty a zase šaty. U těch také cítím ovlivnění "zavřením doma", kdy na jedné straně se již ženy chtějí předvést jako ženy, na druhé si chtějí ponechat pohodlí domácího oděvu. Modely přecházejí od těch velmi elegantních po sportovní s netradičním, zajímavým střihem.

Materiály?

Vyhrávají typické letní materiály jako snadno udržovatelná viskóza, kombinace bavlny, elastanu, kupodivu i příjemný polyester.

Barvy letošního léta

Jinak letos převládají hlavně odstíny starorůžové a béžové, pak nápadné vzory, které se kombinují s těmi odstíny. Doplňky jako kabelky a další jsou také v tónu se starorůžovou a béžovou.

Šaty

U těch se stále nosí všechny délky: Ke kotníkům, do půli lýtek, ke kolenům i kratší. Co mám velmi ráda, tak rafinovaně se měnící délku zepředu dozadu šatů.

Šaty Šaty

Všechny šaty mají velmi příjemný materiál, viskózu nebo polyester - ten je kupodivu také velmi příjemný. Dlouhým šatům nechybí podšívka. Letos jsem se vybavila i obuví, konečně jsem našla e-shop, kde mají pár modelů i v 35.

Šaty Šaty

Vlevo je polyester, vpravo 100% viskóza.                                                         

Šaty Šaty

Dva různé modely pro různé příležitosti, ale v obou se budete cítit příjemně i v práci.

Šaty Šaty

Vlevo elegantnější model.

Šaty Šaty

Na závěr jedny šaty s dlouhým rukávem a jedny velmi příjemné sportovní.

Overal

Overal

Kdo máte rády overaly, tak jsou stále in. Hlavním materiálem je bavlna s malou příměsí elastanu.

Halenky s letními lehkými kalhotami

Sukně Sukně

V druhé části si můžete prohlédnout velmi pohodlné a každé postavě padnoucí haleny z nejrůznějších materiálů, k nim kalhoty, jak nové, nahoře, tak níže ty doslova nesmrtelné, které jsem si z obchodu odnesla tak dva roky zpátky.

Kardigan Kardigan

Letošní léto nabízí jak veselejší, tak méně nápadné vzory.

Svetr Svetr

 

Kabát Kabát

Dají se z nich vytvořit nejen běžné, ale i slavnostnější modely, jako je ten vpravo.

Kolik modely stojí?

  • Šaty: 590-1190 Kč
  • Overal: 1 000 Kč
  • Halenky: 490-790 Kč
  • Kalhoty: 490-890 Kč

 

Na viděnou na podzim u Lucky!

Na módním speciálu spolupracovaly:

Stylistka Lucie Motyčková (obchod Pekařská 39 v Brně, 777 842 812)

Pořízení a zpracování fotografií: Sophie Martincová

V modelech: Jana Martincová

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Také jste zjistily, že se podle nahodilých obrázků z kolekcí v ženských časopisech neobléknete? Jde to vůbec? Nebaví vás běhat „od kšeftu ke kšeftu“ s nulovým úlovkem. Resp. pak již ze zoufalství koupíte cokoliv, jenom abyste něco měly, i když víte, že to na sebe stejně nikdy nevezmete? Tak tomuhle u mě naštěstí již odzvonilo! Jak jsem toho docílila?

Blíží se léto, kdy na sobě máme minimum vrstev, což fandí zvýraznění předností postavy a současně neznemožňuje maskovat její slabší stránky. Když však obejdete milión obchodů, nepřeháníme, přesně takto to líčí naše kolegyně Jana, která je v nechuti běhat po obchodech přeborníkem, …tedy, když obejdete těch milión obchodů a zjistíte, že ač máte celkem na pohled štíhlou postavu, tak ve všem vypadáte jak almara, vše, co příroda úplně nevychytala, se zvýrazní a klady zůstanou skryty, nabydete dojmu, že snad ty věci šijí na mimozemšťany. Věděli jsme však, že až si Jana zalamentuje, chytne se toho a nepustí, dokud něco nevymyslí, nenajde svou cestu. A podařilo se. Trvalo jí to tuším něco přes 2 roky, ale opravdu si našla „jinou“ cestu jak být šik. A s přiměřenými finančními prostředky. Přece nebude za „hadry“ na běžné nošení dávat majlant, ne? Přitom zas až tak běžně nevypadají. Posuďte sami.

Vzhledem k našemu prvotnímu zaměření na těhotenství a péči o dítě jsme se v módním okénku, respektive v obchodu Lucie, která oblékla naši kolegyni Janu, poohlédli, zda by některé modely byly využitelné i pro budoucí maminky. A kupodivu jsme zjistili, že módní kolekce léto 2017 je skutečně nadčasová a těhotným bříškům neuvěřitelně sluší. Posuďte sami na drobné ukázce níže, případně si všechny modely těhotenské módy léto 2017 můžete prohlédnout v článku portálu Babyonline.cz: Móda pro těhotné léto 2017

Hlásíme se vám opět z My Fashion Style, jak je nový název obchůdku, kde jsme začali fotit naše módní speciály. A co se na podzim nosí? Všechno. Volné i upnuté, krátké i dlouhé, elegantní lodičky i těžké cool boty do deště a nepohody. Zkrátka vybere si každý. Barvou podzimu je prý červená v odstínech až po vínovou. Dále odstíny zelené včetně khaki. Trendem podzimu se stávají kožešiny – umělé i pravé. A to v doplňcích v podobě ozdob na oblečení z jiných materiálů či jako vesty. A z léta přetrvává trend velkých kabelek i baťůžků.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace