Inzerce

Móda podzim 2017

Hlásíme se vám opět z My Fashion Style, jak je nový název obchůdku, kde jsme začali fotit naše módní speciály. A co se na podzim nosí? Všechno. Volné i upnuté, krátké i dlouhé, elegantní lodičky i těžké cool boty do deště a nepohody. Zkrátka vybere si každý. Barvou podzimu je prý červená v odstínech až po vínovou. Dále odstíny zelené včetně khaki. Trendem podzimu se stávají kožešiny – umělé i pravé. A to v doplňcích v podobě ozdob na oblečení z jiných materiálů či jako vesty. A z léta přetrvává trend velkých kabelek i baťůžků.

Tentokrát se hlásíme přímo z obchůdku, protože módní speciály, kdy si na každý kousek „brousí zuby“ nejméně tři šik ženy z Brna, nebylo možné 14 dní střádat a pak fotit v ateliéru. Nejen z logistického, ale i časového a finančního důvodu nám Lucka vytvořila speciální fotící kabinku přímo u ní v obchodě. Snad to pro ilustraci bude stačit. Nebojte, určitě to v příštích měsících ještě vychytáme. Tento formát nám umožní kdykoliv sem přidat další modely a kapitolu vám zase „hodit“ do aktualit.

Dnes mně přišla na pomoc úspěšná podnikatelka Jana, která je současně i cvičitelkou jógy, u které po práci relaxuje. Její věk byste jí určitě nehádali, je už babičkou. Sami tak uvidíte, že My Fashion Style dokáže obléct každou postavu.

Žádná z fotografií na tomto portálu pořízená přímo vydavatelstvím Babyonline není retušována ani vylepšována ve photoshopu.  

Podzimní šaty

Podzimní šaty

Dnes začínáme byznys modelem, po takovýchto šatech na jednání byla poptávka.

Podzimní šaty Podzimní šaty

Další z barevně sladěných modelů jak na byznys, tak na odpolední posezení „s děvčaty“. Cena šatů se pohybuje kolem 800 Kč.

Podzimní šaty Podzimní šaty

 

Podzimní šaty Podzimní šaty

 

Podzimní šaty Podzimní šaty

Podzimní šaty

Velmi příjemný pleteninový model.

Podzimní svetry a bundička

Podzimní neformální oblečení Podzimní neformální oblečení

K bílé košili (600 Kč) zvolila Jana neformální rifle a síťované ponožky. Růžové bundičce s leskem (1200 Kč) jsem neodolala a po focení si ji odnesla domů. Rifle pak vyjdou na 800-1300 Kč.

Neformálním modelům přidají lodičky na eleganci. Rifle se nosí stále obtažené a zkrácené délky, samozřejmě my menší budeme mít vždy všechno až na zem nebo minimálně ke kotníkům, jak uvidíte dále.

Podzimní neformální oblečení Podzimní neformální oblečení

Některé svetry mají na můj vkus až přílišný výstřih na to, že začíná venku pěkně foukat, nicméně se dá pod ně podvléci triko s dlouhým rukávem, což je u druhého svetru s příměsí mohéru dokonce žádoucí, „hrozně žere“, ale jinak je velmi pohodlný s nápaditým střihem. Také se dají podvléci lehkými roláky, šátky, které nejen barevně oživí outfit. Ty jsme tentokrát nepřidávaly, aby vynikly samotné „horní“ části modelů. Svetry pořídíte v rozmezí 500-600 Kč, dámské kardigany za zhruba 700-800 Kč. Boty v kůži typu mokasín kolem 1000 Kč, kotníkové za 1500-1700 Kč.

Podzimní neformální oblečení Podzimní neformální oblečení

Oblíbené dámské kardigany a kabátky

Oblíbené kardigany Oblíbené kardigany

Kardiganů i vest a kabátků je na podzim nepřeberně střihů a materiálů. Druhý s červeným lemem vypadá báječně i s červeným lehkým svetříkem a černými riflemi.

Oblíbené kardigany a kabátky Oblíbené kardigany a kabátky

Na začátku sezóny si říkám, jak asi návrháři vystajlují kabátky a bundy do pasu pro nová roční období, a musím přiznat, že mě vždycky něčím překvapí.

Oblíbené kardigany a kabátky Oblíbené kardigany a kabátky

Malá ukázka podzimních kabátků. Nosí se jak volné s rovným střihem, tak vypasované s páskem. Časté jsou kapuce a umělé kožešinové ozdoby.

Oblíbené kardigany a kabátky Oblíbené kardigany a kabátky

Kabátky na šaty i ke kalhotám – vlevo z umělého semiše. Právě s kožešinovými ozdobami – to vypadá na lišku. Cena je 1800 Kč, u kabátku vedle a ostatních kolem 1100 Kč.

Oblíbené kardigany a kabátky Oblíbené kardigany a kabátky

A ještě čtveřice více či méně teplých kabátků.

Oblíbené kardigany a kabátky Oblíbené kardigany a kabátky

Podzimní bundy pro ženy

Podzimní bundy Podzimní bundy

Když jsem si o víkendu vzala tu bundu vpravo (900 Kč, vlevo 1300 Kč), samozřejmě ne s lodičkami, utržila jsem od manžela kompliment stran věku. Opravdu nás po 40 i výše tahle šmrncovní móda omlazuje. Je to pak samozřejmě na naší odvaze, co zvládneme na sobě předvést. Ne ve všem, co by mně bylo, se cítím ve své kůži, takže občas i něco odmítnu. Ale obecně se odvaha s přibývajícími návštěvami obchůdku na Pekařské stupňuje.

Naopak je škoda, když vidím udržované vrstevnice i mladší ženy s perfektní vysportovanou postavou, které se zasekly na počátku století, a ne a ne udělat ten krok dále. Přitom za vyzkoušení nic nedají. Buď trvale opustí usedlost a s nadšením přijmou mladistvý styl, nebo se vždy po vyzkoušení mohou k původnímu snadno vrátit.

Podzimní bundy Podzimní bundy

Střihy podzimních bund jsou velmi slušivé a také příjemně hřejí, neprochladnou vám v nich záda. Cena se pohybuje kolem 1600 Kč.

Podzimní vesta Podzimní vesta

Vlevo nesmírně šik vesta (1200 Kč) a dále bunda (2200 Kč) v zelené barvě, která Janě neskonale sluší. Je to přesně styl, ve kterém se na první pohled cítí velmi dobře. Dokáže si sama vybrat i skvěle k modelu padnoucí obuv. V tomto mám ještě rezervy, bohužel, ne vlastním přičiněním a téměř všechny modely jsem dnes „musela dát“ s lodičkami. Podzimní boty na mou pětatřicítku totiž dorazily o týden později. Respektive se mám smířit s pohodlným prostorem v šestatřicítkách :-). Jinak vesta vpravo - nádherná, ale pro mě jsou teplé vesty tak trochu nepraktickým doplňkem - je z lišky a informaci o ceně vám sdělí v obchodě.

Podzimní bunda Podzimní bunda

Bundu vpravo (stejná cena jako pro bundu vlevo) jsem si po projití fotek rychle dokupovala. Netušila jsem, jak dobře takhle pohodlné oblečení netradičního střihu může vypadat. Teplé vesty – viz předchozí model – sice vypadají efektně, ale osobně je moc nemusím, vzít si ji na bundu mně přijde nepraktické, v místnosti v ní je zase teplo.

To je z našeho módního speciálu na podzim vše. Snad jsme vás trochu nakazili podzimní ženskou energií a inspirovali k omlazení šatníku. Příště se vám přihlásíme již se zimními kousky.

Přejeme příjemné nakupování a výběr těch správných kousků k vaší osobnosti.

Na módním speciálu spolupracovali:

Stylistka Lucie Motyčková (obchod Pekařská 39 v Brně, 777 842 812)

Pořízení fotografií: Sophie Martincová

Zpracování fotek: Andrea Blažková

V modelech: Double Jane :-)

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Inspirace zimní módou 2019 začala v Hevízu. Proč v Hevízu? Lázeňském městě s největším termálním jezerem v Evropě? Ano, přesně tam. To jednou takhle v říjnu přijel manžel, že bychom si mohli udělat po dlouhé době, snad poprvé, co máme děti, 2 dny jen sami pro sebe. 

Neděle 22. září 2019, budím se čtvrt hodiny ráno před budíkem. Zprvu jsem nezářila nadšením a s dotazem: „Do kdy to ještě zvládneme dělat? Do kdy ještě budeme koukatelné?“ jsem nepříliš ochotně vstala z postele a mířila do kuchyně připravit snídani. Cestou jsem míjela zrcadlo a při pohledu na něj se mně po tom vynuceném nedělním vstávání o kousek zlepšila nálada. Spala jsem tak dobře, že se nebudu muset ani česat. Ano, z večera připravené vlasy tak nějak držely tvar. Trochu se ten obraz v zrcadle „pokazil“, když jsem si nasadila čočky, ale pokusila jsem se ty znaky zrajícího obličeje příliš nevnímat.

Milé dámy, i když to tak stran počasí vůbec nevypadá, léto se blíží mílovými kroky. A protože ten přerod z 15 stupňů na 24 může být pak velmi rychlý, nechceme se nechat počasím zaskočit. Proto jsme se na léto dopředu pečlivě připravily již nyní. Tentokrát se jedná o nádherné kousky jak elegantní módy, u které si přijdu na své právě já, tak sportovní, která sluší mé módní kolegyni Janě.

Za tři dny tady máme první jarní den, tedy čas na inventuru v šatnících. Nebo možná pořádný vítr. Abyste ji příliš neodkládaly, trochu vás jako každého čtvrt roku namotivujeme šmrncovní, přitom však pro většinu žen dostupnou jarní módou.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace