Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Móda pro plnoštíhlé

Milé dámy, dnes je to taková malá ochutnávka pro ty, kterým osud nenadělil v genech štíhlost nebo pevnou vůli vzdát se sladkostí. O tom druhém vážně něco vím. :-) Tento minispeciál vznikl tak nějak mimochodem při srovnávacím focení po plastice horních očních víček u naší modelky. Na vydání těchto textů se můžete těšit v říjnu.

První modely jsou takové typické pro plnoštíhlé dámy, tedy volná halena, která většinou zakrývá i horní část kalhot.

Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé

Ale dnes jsme vám chtěli ukázat i něco odvážnějšího, a to, že naše modelka klidně obleče modely, které používáme v našem módním okénku každého čtvrt roku pro velikost 36. Konkrétně halenky jsou totiž unisize. Pamatujete? Stály od 490 do 690 Kč a báječně seděly ke krátkým či delším kalhotám.

Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé
 
Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé
 
Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé

Ještě jsme zařadili modely se sukní (jednou v pohodlných žabkách, podruhé v lodičkách) a šaty. O pořízení fotografií jsme tentokrát požádali bratry Smělíky, kteří fotili do všech našich knížek a projektů, a modelku líčila paní vizážistka Jarmila Kučerová. Část modelů bylo zapůjčeno z obchodu Lucie Motyčkové.

Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé

Nezapomeňte se v říjnu podívat, jak výrazné může být omlazení díky operaci očních víček. Nebudete nám stejně jako moje kolegyně věřit, že je to jedna a ta samá paní.

Splněné přání aneb poděkování naší modelky

O víkendu jsem ještě obdržela krásné poděkování naší modelky, které si dovoluji připojit jako inspiraci pro všechny ženy, které již nejsou náctileté :-):

„Dovolte mi, abych se představila. Jsem normální „baba" po 50. Mám ráda svoji rodinu, svoji práci, kamarády a dobré jídlo. I když to možná nevypadá, mám ráda i kolečkové brusle, kolo, plavání a saunu. Pravidelně chodím ke kadeřnici, na kosmetiku, masáž i cvičit (žádnou divočinu: spíš body&mind, hormonální jógu, SM systém…). 
 
A přestože nemám ráda focení, nabídku Jany a jejího týmu Babyonline jsem přijala jako výzvu. O plastice víček se ještě dozvíte podrobně, ale přiznávám, že první dva měsíce po operaci jsem byla na rozpacích, jestli jsem vůbec měla takový zásah podstoupit. Teď se už cítím „krásnější" a  co teprve když mne vzala do parády vizážistka, tým Babyonline mi připravil kolekci oblečení a pan fotograf měl se mnou trpělivost…, ale to už posuďte sami.
 
Jen mi ještě dovolte poděkovat Janě za možnost stát se na chvíli modelkou a splnit si další ze svých snů. A všem přeju co nejvíc splněných přání!"
 

Co vás s námi čeká dále? Fytoterapie

Jinak v příštích třech týdnech se můžete těšit na články úplně z jiného soudku, a to o bylinkách a jejich úspěšném podávání lékařem v podobě čajů i u těch nejvážnějších diagnóz.

Krásné zbylé letní dny vám přeje

Jana a Andrea s paní modelkou 

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Také jste zjistily, že se podle nahodilých obrázků z kolekcí v ženských časopisech neobléknete? Jde to vůbec? Nebaví vás běhat „od kšeftu ke kšeftu“ s nulovým úlovkem. Resp. pak již ze zoufalství koupíte cokoliv, jenom abyste něco měly, i když víte, že to na sebe stejně nikdy nevezmete? Tak tomuhle u mě naštěstí již odzvonilo! Jak jsem toho docílila?

Blíží se léto, kdy na sobě máme minimum vrstev, což fandí zvýraznění předností postavy a současně neznemožňuje maskovat její slabší stránky. Když však obejdete milión obchodů, nepřeháníme, přesně takto to líčí naše kolegyně Jana, která je v nechuti běhat po obchodech přeborníkem, …tedy, když obejdete těch milión obchodů a zjistíte, že ač máte celkem na pohled štíhlou postavu, tak ve všem vypadáte jak almara, vše, co příroda úplně nevychytala, se zvýrazní a klady zůstanou skryty, nabydete dojmu, že snad ty věci šijí na mimozemšťany. Věděli jsme však, že až si Jana zalamentuje, chytne se toho a nepustí, dokud něco nevymyslí, nenajde svou cestu. A podařilo se. Trvalo jí to tuším něco přes 2 roky, ale opravdu si našla „jinou“ cestu jak být šik. A s přiměřenými finančními prostředky. Přece nebude za „hadry“ na běžné nošení dávat majlant, ne? Přitom zas až tak běžně nevypadají. Posuďte sami.

Vzhledem k našemu prvotnímu zaměření na těhotenství a péči o dítě jsme se v módním okénku, respektive v obchodu Lucie, která oblékla naši kolegyni Janu, poohlédli, zda by některé modely byly využitelné i pro budoucí maminky. A kupodivu jsme zjistili, že módní kolekce léto 2017 je skutečně nadčasová a těhotným bříškům neuvěřitelně sluší. Posuďte sami na drobné ukázce níže, případně si všechny modely těhotenské módy léto 2017 můžete prohlédnout v článku portálu Babyonline.cz: Móda pro těhotné léto 2017

Hlásíme se vám opět z My Fashion Style, jak je nový název obchůdku, kde jsme začali fotit naše módní speciály. A co se na podzim nosí? Všechno. Volné i upnuté, krátké i dlouhé, elegantní lodičky i těžké cool boty do deště a nepohody. Zkrátka vybere si každý. Barvou podzimu je prý červená v odstínech až po vínovou. Dále odstíny zelené včetně khaki. Trendem podzimu se stávají kožešiny – umělé i pravé. A to v doplňcích v podobě ozdob na oblečení z jiných materiálů či jako vesty. A z léta přetrvává trend velkých kabelek i baťůžků.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace