Inzerce

Móda pro plnoštíhlé

Milé dámy, dnes je to taková malá ochutnávka pro ty, kterým osud nenadělil v genech štíhlost nebo pevnou vůli vzdát se sladkostí. O tom druhém vážně něco vím. :-) Tento minispeciál vznikl tak nějak mimochodem při srovnávacím focení po plastice horních očních víček u naší modelky. Na vydání těchto textů se můžete těšit v říjnu.

První modely jsou takové typické pro plnoštíhlé dámy, tedy volná halena, která většinou zakrývá i horní část kalhot.

Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé

Ale dnes jsme vám chtěli ukázat i něco odvážnějšího, a to, že naše modelka klidně obleče modely, které používáme v našem módním okénku každého čtvrt roku pro velikost 36. Konkrétně halenky jsou totiž unisize. Pamatujete? Stály od 490 do 690 Kč a báječně seděly ke krátkým či delším kalhotám.

Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé
 
Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé
 
Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé

Ještě jsme zařadili modely se sukní (jednou v pohodlných žabkách, podruhé v lodičkách) a šaty. O pořízení fotografií jsme tentokrát požádali bratry Smělíky, kteří fotili do všech našich knížek a projektů, a modelku líčila paní vizážistka Jarmila Kučerová. Část modelů bylo zapůjčeno z obchodu Lucie Motyčkové.

Móda pro plnoštíhlé Móda pro plnoštíhlé

Nezapomeňte se v říjnu podívat, jak výrazné může být omlazení díky operaci očních víček. Nebudete nám stejně jako moje kolegyně věřit, že je to jedna a ta samá paní.

Splněné přání aneb poděkování naší modelky

O víkendu jsem ještě obdržela krásné poděkování naší modelky, které si dovoluji připojit jako inspiraci pro všechny ženy, které již nejsou náctileté :-):

„Dovolte mi, abych se představila. Jsem normální „baba" po 50. Mám ráda svoji rodinu, svoji práci, kamarády a dobré jídlo. I když to možná nevypadá, mám ráda i kolečkové brusle, kolo, plavání a saunu. Pravidelně chodím ke kadeřnici, na kosmetiku, masáž i cvičit (žádnou divočinu: spíš body&mind, hormonální jógu, SM systém…). 
 
A přestože nemám ráda focení, nabídku Jany a jejího týmu Babyonline jsem přijala jako výzvu. O plastice víček se ještě dozvíte podrobně, ale přiznávám, že první dva měsíce po operaci jsem byla na rozpacích, jestli jsem vůbec měla takový zásah podstoupit. Teď se už cítím „krásnější" a  co teprve když mne vzala do parády vizážistka, tým Babyonline mi připravil kolekci oblečení a pan fotograf měl se mnou trpělivost…, ale to už posuďte sami.
 
Jen mi ještě dovolte poděkovat Janě za možnost stát se na chvíli modelkou a splnit si další ze svých snů. A všem přeju co nejvíc splněných přání!"
 

Co vás s námi čeká dále? Fytoterapie

Jinak v příštích třech týdnech se můžete těšit na články úplně z jiného soudku, a to o bylinkách a jejich úspěšném podávání lékařem v podobě čajů i u těch nejvážnějších diagnóz.

Krásné zbylé letní dny vám přeje

Jana a Andrea s paní modelkou 

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Letošní léto začalo báječně pěti dny volna a krásným, tropickým počasím. I tomu jsme přizpůsobili naše focení. Správně by mělo být přizpůsobily, protože jsme opět byly samé "baby" :-). Tentokrát s několika změnami. Parťačka Jana měla dovolenou a moje milá kolegyně Andrea pro změnu mateřskou dovolenou. Za ní zaskakovala dcera Sofi, která má po zkouškách, tak je jí jasné, že ji její akční matka nenechá dlouho odpočívat.

Koronavirová epidemie i šílenství jsou v plném proudu. Pozadu nezůstává ani móda, která se plně adaptovala a barevně přizpůsobila jeho zbarvení. Jak? Nejvíce je skořicové. Ale také béžové, šedé, černé.

Dáma i v době koronavirové pandemie zůstane dámou, a ani pod rouškou nerezignuje na to, jak vypadá. 

Inspirace zimní módou 2019 začala v Hevízu. Proč v Hevízu? Lázeňském městě s největším termálním jezerem v Evropě? Ano, přesně tam. To jednou takhle v říjnu přijel manžel, že bychom si mohli udělat po dlouhé době, snad poprvé, co máme děti, 2 dny jen sami pro sebe. 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace