Inzerce

Móda jaro 2020

Dáma i v době koronavirové pandemie zůstane dámou, a ani pod rouškou nerezignuje na to, jak vypadá. 

Proto ani my jsme nerezignovaly na náš seriál a, jen co Lucka mohla otevřít prodejnu, sešly jsme se v ní. Samozřejmě za přísných hygienických opatření. I přes ztížený výběr, kdy Lucka nemůže pro oblečení nikam za hranice vyjet a nechává si vše posílat dle fotek poštou, najdete níže inspirace víc než dost.

Co se nosí?

V našem podání opět vše, hlavně to, co vám sluší. I když to tak nevypadá, ani my obě Jany nemůžeme na sebe obléci vše. O to více jsme rády, že se vzájemně doplňujeme, co nesedne jedné, sluší druhé, takže vám ve výsledku můžeme předvést co nejvíce modelů :-).

Materiály

Materiály jsou na jarní až letní období velmi příjemné, většinou v nich najdete bavlnu, směs viskózy a elastanu, přídavek hedvábí, to hlavně v elegantních halenkách a topech původem z Itálie. Na chladnější jarní večery jsou pak vhodné prošívané bundy a vesty z lesklého umělého materiálu.

Barvy

Po temnějších zimních odstínech přicházejí jako každoročně veselá korálová, růžová, krásné odstíny modré a kanárkově žlutá. Nechybí ani klasicky bílá, červená a černá.

Střihy

Konečně se vedle volných střihů jako vlaštovky objevují přiléhavé, ženské křivky kopírující šaty. U kalhot se postupně do módy prodírá zvýšený pas.

Výhoda postupně vznikajícího šatníku

Dnes jsem se rozhodla vám u každého modelu napsat, co je z něj novinka. Abyste samy viděly, že si i my od Lucky odnášíme stále méně věcí, základ šatníku si neseme z předchozího období a opravdu věci nevyhazujeme á čtvrt roku. Zvláště boty a kalhoty si již přinášíme s sebou vlastní. Stejně tak kabelky.

Bundy prošívané, koženkové a džínové s topy

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Prošívaná bunda pro chladnější večery i dny i vedlejší koženková jsou přesně ve stylu, který Jana dokáže zpopularizovat.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Oboustranné džínové bundě jsem neodolala a odnesla si ji domů. Vše ostatní kromě modrého saténového a korálového topu pochází z dřívějších nákupů. Korálový top na ramínkách je ze směsi viskózy s elastanem.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

 

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Do módy se dostávají výrazné mini, ke kterým sedí jako ulitý riflový kabátek stejné délky. Modrá v kombinaci s růžovým topem nemá chybu.

Vesta, svetr, mikina

Móda jaro 2020  

Prošívaná vesta v různých kombinacích, dole s černými obtaženými riflemi a bavlněnou mikinou. Vedle pleteninový svetr z akrylu.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Džínové sukně s tričkem

Do módy se dostávají velmi krátké mini.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

 

Halenky

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Většina halenek je z příjemného materiálu s bavlnou nebo viskózou. Vybrat si můžete jak mezi sportovně laděnými, tak elegantními halenkami i topy z hedvábí.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

 

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

 

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

 

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Modrá halenka je ze saténu, bílá vpravo výše, žlutá a růžová s příměsí hedvábí. Původně jsem si z obchodu odnesla žlutou, abych ji při první příležitosti vyměnila za růžovou :-).

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

 

Šaty

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Zajímavá kombinace riflových šatů s volány. Vedle pak evergreenové bavlněné růžové šaty, které jsme již měly při prvním focení léto 2017, ale se sníženým pasem.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Šaty výše jsou z viskózy, první, vypasované, s příměsí elastanu.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Zajímavě vypadají oboje pleteninové šaty s doplňky, v prvním případě laděné do červeno-bílo-černé, ve druhém ve stejném a tmavším odstínu béžové, jako jsou šaty.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

Dvoje sportovní šaty.

Móda jaro 2020 Móda jaro 2020

V těch proužkovaných šatech jsem si připadala jako vězenkyně i bez roušky. Elegantní letní šaty z viskózy jsme si pak s Janou odnesly obě.

A jaké jsou ceny modelů?

 • Šaty z úpletu: 890 Kč
 • Elegantní letní šaty: 690 Kč
 • Sportovní šaty: 490 Kč
 • Ostatní šaty: 590-790 Kč
 • Halenky: 390-590 Kč
 • Rifle: 690-890 Kč
 • Svetr a mikina: 590 Kč
 • Vesta: 1690 Kč
 • Jarní kabátek: 990 Kč
 • Prošívaná bunda: 1590 Kč
 • Koženková bunda: 1000 Kč
 • Riflové bundy: 790-1000 Kč
 • Topy: 190-300 Kč

Přejeme vám krásné jaro a snad naše příští setkání proběhne již v bezrouškovém období!

Na módním speciálu spolupracovali:

Stylistka Lucie Motyčková (obchod Pekařská 39 v Brně, 777 842 812)

Pořízení a zpracování fotografií: Andrea Holásková

V modelech: Jana a Jana

Nastavení fotoaparátu: Manžel

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Chcete-li při slavnostní příležitosti vypadat stylově a elegantně, s dobře zvolenou pánskou košilí nikdy nešlápnete vedle. Avšak doby, kdy se pánská elegance rovnala klasické bílé košili a kravatě, jsou již dávno pryč. Elegance má totiž dnes už mnoho podob, a vy, pánové, již na slavnostních akcích nemusíte vypadat všichni jako tzv. „přes kopírák“. Nebojte se proto experimentovat a odvažte se být jiní.

Inspirace zimní módou 2019 začala v Hevízu. Proč v Hevízu? Lázeňském městě s největším termálním jezerem v Evropě? Ano, přesně tam. To jednou takhle v říjnu přijel manžel, že bychom si mohli udělat po dlouhé době, snad poprvé, co máme děti, 2 dny jen sami pro sebe. 

Neděle 22. září 2019, budím se čtvrt hodiny ráno před budíkem. Zprvu jsem nezářila nadšením a s dotazem: „Do kdy to ještě zvládneme dělat? Do kdy ještě budeme koukatelné?“ jsem nepříliš ochotně vstala z postele a mířila do kuchyně připravit snídani. Cestou jsem míjela zrcadlo a při pohledu na něj se mně po tom vynuceném nedělním vstávání o kousek zlepšila nálada. Spala jsem tak dobře, že se nebudu muset ani česat. Ano, z večera připravené vlasy tak nějak držely tvar. Trochu se ten obraz v zrcadle „pokazil“, když jsem si nasadila čočky, ale pokusila jsem se ty znaky zrajícího obličeje příliš nevnímat.

Milé dámy, i když to tak stran počasí vůbec nevypadá, léto se blíží mílovými kroky. A protože ten přerod z 15 stupňů na 24 může být pak velmi rychlý, nechceme se nechat počasím zaskočit. Proto jsme se na léto dopředu pečlivě připravily již nyní. Tentokrát se jedná o nádherné kousky jak elegantní módy, u které si přijdu na své právě já, tak sportovní, která sluší mé módní kolegyni Janě.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace