Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Jak liposukcí a nitěmi na nevzhledné břicho po porodu

Spoustu žen po těhotenství nezdobí již ploché břicho s hladkou a pružnou pokožkou, jako tomu bylo před ním. I přesto, že pravidelně cvičí, může je trápit nijak neodbouratelná tuková vrstva v oblasti pupku nebo zjizevnatělá pokožka, strie vzniklé v důsledku rostoucího bříška v těhotenství. Mnohé se s tímto stavem rychle smíří, stejně jako s rostoucí hodnotou na váze a nepevnými svaly. Jsou však mezi námi ty, které pravidelně cvičí a břicho i přesto nemizí. Proč? A co s tím? Jaký je rozdíl v efektu u následujících zákroků? Laserová liposukce břicha, frakční jehličková radiofrekvencce, aplikace mezonití. 

1. Laserová liposukce břicha

Prvním zákrokem, který se korektivní dermatoložka u břicha s povolenou kůží a tukovou vrstvou v ní rozhodla provést, byla laserová liposukce břicha. Při ní se odsaje tuk, který se nedaří ani cvičením odbourat, v tomto případě jej bylo neuvěřitelných 700 ml a následné působení laseru smrští vytahanou kůži.

Zhodnocení výsledku zákroku -  rozdíl před a po je velmi výrazný

Výsledek po 5 měsících, kdy zcela opadl otok oblasti, je velmi znatelný. S takto odlehčenou kůží se dá již následně mnohem lépe pracovat.

Stav před laserovou liposukcí břicha Stav po laserové liposukci břicha

Fota: Srovnání stavu před a po laserové liposukci břicha.

Stav před laserovou liposukcí břicha Stav po laserové liposukci břicha

Fota: Srovnání stavu před a po laserové liposukci břicha.

Cena laserové liposukce břicha

od 20000 Kč, celého břicha 25000 Kč, s následnou léčbou a prádlem necelých 12000 Kč.

Celý zákrok na Laserová liposukce břicha

2. Frakční jehličková radiofrekvence

Frakční jehličková radiofrekvence by měla užitím elektrického výboje stimulovat tvorbu kolagenu a vypnout pokožku. 

Zhodnocení výsledku zákroku - rozdíl před a po je nepatrný

Tento typ zákroku přinesl pouze nepatrný efekt, naopak bolestivost byla veliká.

 
Pokožka břicha před zákrokem. Pokožka břicha po třetí radiofrekvenci.
Fota: Srovnání pokožky břicha před zákrokem a po třetí radiofrekvenci.

Cena frakční jehličkové radiofrekvence

3 500 Kč za sezení, tedy za 3 sezení 10500 Kč.

Celý zákrok na Frakční jehličková radiofrekvence

3. Mezonitě

Mezonitě jsou dnes celosvětovým hitem. Nejen na obličej, ale i ostatní partie, kde dojde v místě aplikace hladké nitě ke stimulaci tvorby kolagenu, tedy zpevnění příslušné tkáně. Samotná niť se do půl roku vstřebá.

Zhodnocení výsledku zákroku - rozdíl před a po je výrazný

Srovnání stavu před a po umístění hladkých nití dokládá jejich účinek v podobě vyhlazení a zpevnění pokožky, rovněž značném úbytku drobných strií na pokožce. V kombinaci s liposukcí se aplikace mezonití jeví jako jedna z účinných metod vylepšení kůže břicha po porodu. 

Pokožka břicha před zákrokem Pokožka břicha po zákroku

Fota: Před zákrokem, po dřívější radiofrekvenci a 3 měsíce po provedení zákroku. 

Cena mezonití

Aplikace nití, konkrétně 12x 9 cm a 8x 6 cm, stála 8000 Kč.

Celý zákrok na Aplikace nití do kůže břicha.

Srovnání účinku jednotlivých metod

Metoda Efekt Invazivost, bolestivost zákroku Cena Kč
Laserová liposukce břicha velmi výrazný velmi invazivní, díky anestezii téměř bezbolestný, nepříjemná je sekrece z vpichu po dobu několika dnů po zákroku 12000 
Frakční jehličková radiofrekvence nepatrný neinvazivní, ale velmi bolestivý  10500 
Mezonitě výrazný invazivní, bolestivost minimální, pouze u vpichů 6000 

Závěrečné doporučení

Kombinace liposukce s aplikací mezonití a pravidelným cvičením se jeví jako rychlá a účinná metoda vylepšení kůže břicha s cvičením neodbouratelnou tukovou vrstvou a striemi.

P.S.: Zákrok nebyl sponzorován žádnou farmaceutickou společností, dovozcem materiálů korektivní dermatologie, ani žádným lékařským centrem. Byl plně uhrazen vydavatelstvím Babyonline, které pravdivě zaznamenalo všechny aspekty prováděného zákroku.

Lékaři provádějící tento zákrok

Dermatolovenerologie, Korektivní dermatologie, Praktický lékař

Pracoviště: Brno

Ceník lékařů

Lékař Cena od Cena do Poznámka
MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. 6000 Kč
  • Laserová liposukce po porodu

    Já jsem byla po porudu na laserové liposukci a bylo to moje nejlepší rozhodnutí. Po porudu jsem snad cvicila dva roky a furt nic, byla jsem vsude hubena, jenom to bricho neslo dolu. Ted mám bricho témer jako driv, ono i ty starsi tricka vypadaji na me hned lip :D .Mela jsem vše bez komplikací, ale doporucuju si zjistit vsechny informace nez pujdete nad zakrok, abyste vedeli co vas ceka. :)

    Anca  |  25. 01. 2016, 15:49  |  Reagovat  |  URL příspěvku

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Chemický peeling je omlazující metoda známá již od starověku, kdy byly na pleť aplikovány výtažky z rostlin. Dnes je k dispozici široká paleta přípravků pro různé problémy, které vás mohou trápit.

Karboxyterapie je ošetření celulitidy a strií látkou tělu vlastní, CO2, v oblasti břicha, stehen, boků, rukou, podbradku, ale i bércových vředů, lupénky a čerstvě zhojených jizev.

Redpeel a bioredpeel, peeling 70% kyselinou glykolovou následován ošetřením červeným světlem pleť vyhladí, rozjasní, zlepší mikrocirkulaci, novotvorbu buněk, dodá pleti pevnost a pružnost.

Mezoterapie slouží k vpravení účinných látek do kůže, kterými bývá buď vlastní plazma, nebo kyselina hyaluronová, rovněž látka tělu vlastní, pro účely korektivní dermatologie synteticky připravovaná.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace