Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Jak vylepšit povolenou a zjizevnatělou kůži břicha po porodu

Po liposukci s velkým efektem a po jehličkové radiofrekvenci s efektem minimálním lékařka pro povolenou kůži břicha s drobnými striemi volí umístění hladkých nití do oblasti v okolí pupku.

Břicho naší pacientky po druhém porodu pokrývala vrstva tuku, která nejen že nereagovala na jakékoliv cvičení, ale navíc bránila zpevnění uvolněného přímého břišního svalu. Po počáteční laserové liposukci s odsátím neuvěřitelných 700 ml tuku se situace značně zlepšila, nedokonalosti kůže se však projevily jako výraznější. K jejich úpravě byla zvolena jehličková radiofrekvence. Tedy neinvazivní zákrok – bez jehel. Jednalo se pro pacientku v této oblasti o velmi bolestivý zákrok, charakterizovala jej jako mnohem horší než užití jehly. Navíc výsledek po 3 návštěvách nebyl příliš výrazný. Proto se lékařka odhodlala k účinnějšímu řešení, které nestálo více než 2 třetiny ceny frakční jehličkové radiofrekvence, a to k umístění hladkých nití do kůže břicha.

Průběh zákroku s aplikací hladkých nití

Po dezinfekci celé oblasti byly střídavě od pupku směrem ven vkládány 9 a 6 centimetrové hladké nitě sloužící pro zpevnění dané oblasti, stimulaci produkce kolagenu. Celkem bylo do tvaru ciferníku hodin kolem pupku umístěno 20 devadesáti milimetrových (žluté) a 8 šedesáti milimetrových (šedé) hladkých nití. Hladké nitě se zavádějí těsně pod epidermis, ne do hloubky.

Aplikace znecitlivujícího krému. Aplikace znecitlivujícího krému.

Fota 1,2: Aplikace znecitlivujícího krému.

Aplikace anestézie

Fota 3,4: Vlevo aplikace anestézie, vpravo nakreslení kruhu, kam budou vodící jehly pro nitě aplikovány.

Fota 5,6: Aplikace dlouhých devíti centimetrových hladkých nití s vodičem - jehlou okolo pupku.

Fota 7,8: Vlevo stav po aplikaci nití. Vpravo přidání poslední dlouhé nitě.

Fota 9,10: Aplikace krátkých šesti centimetrových hladkých nití do vnitřního kruhu kolem pupku.

Fota 11,12: Vlevo stav po vytažení vodičů pro nitě, vpravo potření desinfekcí.

Délka trvání aplikace nití

Do 20 minut.

Režim po aplikaci nití

Minimálně týden necvičit břišní svaly, aby nitě nepronikly přes stěnu břišní zpět na povrch. Sprchy pouze krátké. Po týdnu postupný návrat k původnímu režimu.

Jaký efekt od umístění hladkých nití do břišní stěny očekáváme?

Po třech měsících by mělo dojít ke zpevnění povolené kůže.

Cena zákroku s aplikováním 28 nití

8000 Kč

Stav před a po 3 měsících od aplikace nití

Srovnání stavu před a po umístění hladkých nití dokládá jejich účinek v podobě vyhlazení a zpevnění pokožky, rovněž značném úbytku drobných strií na pokožce. V kombinaci s liposukcí se aplikace mezonití jeví jako jedna z účinných metod vylepšení kůže břicha po porodu. 

Pokožka břicha před zákrokem Pokožka břicha po zákroku

Fota 13,14: Před zákrokem, po dřívější radiofrekvenci a 3 měsíce po provedení zákroku.

P.S.: Zákrok nebyl sponzorován žádnou farmaceutickou společností, dovozcem materiálů korektivní dermatologie, ani žádným lékařským centrem. Byl plně uhrazen vydavatelstvím Babyonline, které pravdivě zaznamenalo všechny aspekty prováděného zákroku.

Lékaři provádějící tento zákrok

Dermatolovenerologie, Korektivní dermatologie, Praktický lékař

Pracoviště: Brno

Ceník lékařů

Lékař Cena od Cena do Poznámka
MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. 3000 Kč

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Chemický peeling je omlazující metoda známá již od starověku, kdy byly na pleť aplikovány výtažky z rostlin. Dnes je k dispozici široká paleta přípravků pro různé problémy, které vás mohou trápit.

Karboxyterapie je ošetření celulitidy a strií látkou tělu vlastní, CO2, v oblasti břicha, stehen, boků, rukou, podbradku, ale i bércových vředů, lupénky a čerstvě zhojených jizev.

Redpeel a bioredpeel, peeling 70% kyselinou glykolovou následován ošetřením červeným světlem pleť vyhladí, rozjasní, zlepší mikrocirkulaci, novotvorbu buněk, dodá pleti pevnost a pružnost.

Mezoterapie slouží k vpravení účinných látek do kůže, kterými bývá buď vlastní plazma, nebo kyselina hyaluronová, rovněž látka tělu vlastní, pro účely korektivní dermatologie synteticky připravovaná.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace