Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Testování péče o pleť 40+ s Medik8 a Dermaheal

Přijde vám, že si pořád na sebe něco mažete a ono nic? Žádný efekt? Může to být neúčinným přípravkem péče o pleť, ale také tím, že jste se před a po nevyfotila :-). Kosmetice jsem oproti korektivní dermatologii nikdy příliš nevěřila, o to více jsem byla překvapena po měsíčním otestování vybraných produktů velmi kvalitní kosmetiky péče o pleť 40+. Posuďte sami.

Co jsme testovali? Testovány byly:

 • Britská lékařská kosmetika Medik8.

 • V kombinaci s inovativní jihokorejskou kosmetikou Dermaheal s průnikem látek do kůže pomocí nanotechnologie.

Jak dlouho jsme testovali?

Uvedené produkty jsme testovali 1 měsíc, čili fotografie před a po jsou na začátku a konci jednoho měsíce.

Testované produkty vhodné v kombinaci pro péči o pleť 40+:

CE-Tetra serum proti stárnutí a na pigmentace

CE-Tetra je antioxidační sérum proti vráskám s vitamínem C. Působí na vrásky a stárnoucí pleť. Podporuje tvorbu kolagenu. Je také prevencí proti stárnutí v důsledku slunečního záření, působí vyhlazení vrásek a omezuje pigmentaci. Prevence poškození kolagenu a elastinové matrice volnými radikály je zásadní součástí komplexního režimu zpomalení stárnutí.

Nově Medik8 C-Tetra Luxe Pleťové sérum 30ml

White Balance Click na pigmentace

White Balance Click sérum účinkuje na všechny druhy problémů s pigmentací: tmavé skvrny, sluneční poškození, stařecké skvrny, nevyvážený tonus pleti, pihy Melasma, i nepravidelnou barevnost. Sérum obsahuje vysoce stabilizovanou kyselinu kojovou v optimální koncentraci a zaciluje všech 7 mechanismů, které jsou zapojeny při vzniku pigmentace. Byla prokázána bělící aktivita o 97,3%.

Nově Medik8 Oxy-R Peptides 2x10 ml

Red Alert sérum na žilky a růžovku

Red Alert sérum je vhodný pro přecitlivělou a reaktivní pleť, růžovku, popraskané žilky i viditelné kapilární cévy. Minimalizuje podráždění, záněty, zarudnutí a kožních reakce díky tomu, že omezuje propustnost cév a omezuje kapilární dilataci.

Nově Medik8 Calmwise Serum proti začervenání pleti 15 ml

Dermaheal sérum proti stárnutí

Dermaheal Cosmeceutical sérum proti vráskám udržuje optimální hladinu hydratace a zanechává pokožku zářivou a svěží. Vyhlazení vrásek se děje pomocí buněčné proliferace.

http://zdraveomlazeni.cz/eshop/dermaheal-cosmeceutical-serum-proti-vraskam-40-ml/c35/p26

Dermaheal oční krém na vyhlazení vrásek kolem očí a zvýšení pružnosti kůže

Dermaheal Cosmeceutical oční krém proti vráskám zastavuje projevy stárnutí v oblasti očního okolí. Vyhlazuje vrásky kolem očí, navyšuje elasticitu pokožky a dodá očnímu okolí mladší a zdravější vzhled.

http://zdraveomlazeni.cz/eshop/dermaheal-cosmeceutical-ocni-krem-proti-vraskam-15-ml/c36/p25

Schéma použití, aplikace jednotlivých přípravků péče o pleť

Ráno: 

 1. CE Tetra sérum
 2. White Balance Click (pigmentace) - na celý obličej
 3. Red alert sérum (žilky v obličeji, zarudnutí) - cíleně pouze v místech žilek
 4. Dermaheal Cosmeceutical sérum
 5. Dermaheal Cosmeceutical oční krém

Večer:

 1. CE Tetra sérum
 2. White Balance Click (pigmentace) - na celý obličej
 3. Red alert sérum (žilky v obličeji, zarudnutí) - cíleně pouze v místech žilek
 4. Dermaheal Cosmeceutical sérum
 5. Dermaheal Cosmeceutical oční krém
 6. Renokin LashLash

Aplikace probíhá od nejvíce tekutého (roztoky, séra) po krémový přípravek. Mezi jednotlivými kroky umožníme přípravkům se vstřebat. U roztoku dochází ke vstřebání během minuty, u séra během 2-3 minut, u krému 5-10 minut.

Výsledek testování - fotky před a po (délka testování: 1 měsíc)

 • barevné sjednocení obličeje
 • úbytek výrazných hyperpigmentací
 • odstranění prosvítajících žilek (Red alert sérum)
 • vyhlazení pleti, odstranění drobných vrásek (C vitamin, Dermaheal)
 • vyprofilování kontury brady
 • zlepšení efektu povislých víček

Foto 1-8: Barevné sjednocení obličeje, nedominují mu hyperpigmentace nad rtem a bradě nebo červené žilky podél nosu. Zlepšení efektu povislých víček.

Testování před Testování po

 

Testování před Testování po

 

 

Fota 9-12: Zmírnění pigmentací nad horním rtem, barevné sjednocení kůže na bradě. Zmenšení pórů, vyhlazení pokožky.

Testování před Testování po
 
Testování před Testování po

Fota 13-16: Vymizení drobných vrásek pod zevním koutkem oka.

Testování před Testování po

 

Testování před Testování po

Fota 17-18: Odstranění drobných vrásek kolem oka a zmírnění pigmentových skvrn pod okem.

Testování po Testování po

Fota 19-22: Zmírnění žilní kresby na nosních křídlech. Zmenšení pórů, vyhlazení pokožky.

Testování před Testování po

 

Testování před Testování po

Fota 23-24: Úbytek pigmentových skvrn na čele.

Testování před Testování po

Cena cca 2-3měsíční kúry péče o pleť

Celková hodnota všech produktů je 6440 Kč, při zakoupení celého setu péče o pleť 40+ s Red Alert sérum na žilky je cena 6199 Kč.

Při zakoupení setu péče o pleť 40+ bez Red Alert séra na žilky je cena 5499 Kč, místo původních 5710 Kč.

Všechny uvedené přípravky si můžete zakoupit v našem e-shopu TOP produktů.

Přípravky Dermaheal byly spotřebovány za 2 měsíce. Přípravky na pigmentace a červené svrny vydrží déle, i několik měsíců, pokud je používáte pouze cíleně na inkriminovaná místa. Přípravek CE-tetra a White Balance Click na pigmentace při použití na celý obličej vydržely 3 měsíce.

Zpracování: Andrea Blažková, Jana Martincová

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Hydrafacial je unikátní, velmi účinná metoda čištění pleti s následným antioxidačním ošetřením pleti a dalšími přídatnými funkcemi pro mastnou pleť, akné, drobné jizvy či otoky v obličeji.

 

S jistotou víme, že sluneční záření a citlivá kůže kožního typu I, II jsou faktory, které výrazně zvyšují riziko vzniku maligního melanomu. Je to jedno z mála preventivních opatření, které můžeme ovlivnit. Sluneční záření se skládá kromě viditelného světla z infračervených paprsků, které zodpovídá za teplo a ultrafialového záření, které má významné biologické účinky. Z hlediska vzniku nádorových onemocnění je rozhodující především záření v ultrafialové oblasti. Ultrafialové spektrum dělíme na 3 části: UVA, UVB a UVC.

Produkty je možno filtrovat podle věku, typu pleti, značek. Náš e-shop je koncipován jako možnost přímé koupě těch nejkvalitnějších produktů v jednotlivých oblastech, které sami užíváme nejen my, ale i mnozí korektivní dermatologové. Nabízíme Vám TOP produkty značek Medik8, Dermaheal, Monoderma, Pelo Baum, Skinso, váhy Tanita, knihu Žena po 40 a další z vydavatelství Babyonline.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace