Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Hydrafacial – čištění pleti

Hydrafacial je unikátní, velmi účinná metoda čištění pleti s následným antioxidačním ošetřením pleti a dalšími přídatnými funkcemi pro mastnou pleť, akné, drobné jizvy či otoky v obličeji.  

Hydrafacial - čistění pleti

Metoda čištění pleti: Neinvazivní, fyzikální metoda
Věk: Nerozhoduje
Část těla: Obličej, dekolt, záda
Problém: Čištění jakékoliv pleti, mastná pleť, akné, otoky v obličeji
Cena zákroku: 700 Kč a více

Hydrafacial - čištění pletiCo to je Hydrafacial a k čemu slouží?

Systém Hydrafacial nabízí neinvazivní rejuvenaci, neboli omlazení pleti bez narušení jejího povrchu. Jedná se o nejnovější generaci pro čištění pleti a její ošetření, které je vhodné pro všechny typy pleti, mastnou, suchou, stárnoucí.

Na jakém principu čištění pleti funguje?

Základem je čištění a exfoliace - odlupování odumřelých povrchových buněk na bázi podtlaku. Dochází k úplnému vyčištění povrchu. V dalším kroku se nečistoty a mazové zátky rozmělní šetrným chemickým peelingem. Dále se ze znečištěných pórů odsaje nečistota. Následně se do povrchových vrstev vpravují speciální hydratační a antioxidační vlastní séra. Základní roztoky jsou čtyři. Jeden používáme na základní vyčištění a odstranění zrohovatělé vrstvy, druhý je následná péče na obnovení pleti, třetí jsou antioxidanty a čtvrtá slouží na vypnutí pleti.

Jak dlouho čištění pleti trvá?

Základní ošetření trvá 20-30 minut.

Hydrafacial - čištění pletiHydrafacial - čištění pletiPřídatné funkce:

Lymfatická masáž obličeje

Čištění lze zkombinovat před čištěním s lymfatickou masáží, která je také součástí přístroje. Lymfatická masáž obličeje je namířena proti otokům, únavě a slouží k vypnutí pleti. Po ní následuje čištění.

Modré světlo na akné a červené světlo pro omlazení pleti

Součástí přístroje jsou dvě hlavice, jedna s červeným, druhá s modrým světlem. Na čištění můžeme navázat působením intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm (je rovněž součástí přístroje), které nám obnovuje buněčnou strukturu, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, tedy pružnost a pevnost pleti. Modré světlo slouží k ošetření zánětlivé pleti s akné, protože působí na bakterii tohoto zánětlivého onemocnění pleti.

Abrazivní hlavice na zjizvenou pleť – odstranění jizev po akné

Hydrafacial - brusné hlavice

Pokud má někdo pleť zjizvenou, např. jizvy po akné, můžeme ji zhladit abrazivní diamantovou hlavicí různých velikostí, které se nasazují přímo na hlavní píst přístroje. Pleť je po tomto ošetření lehce zarudlá. Výsledkem je vyhlazení pleti.

Je možné po čištění pleti Hydrafacial odejít zpět do pracovního procesu?

Ano, je to možné. K čištění, lymfomasáži, následnému osvětlení můžeme využít polední pauzu. S krásně vypnutou, rozjasněnou pletí se pak vracíme na pracoviště, ale můžeme zamířit i na rande nebo na ples. Tím chceme zdůraznit, že čištění nezanechává na pleti žádné viditelné stopy. Stejně můžeme ošetřit i dekolt nebo záda.

Je čištěné pleti věkově omezené?

Čištění s následným ošetřením pleti je bez věkového omezení. Může být určeno jak pro dívky od 14 let, u kterých se začíná projevovat akné, tak pro ženy ve zralém věku.

Jak často je vhodné Hydrafacial opakovat?

Frekvence ošetření záleží na stavu pleti. U pleti s uzavřenými póry, která je mladistvější, stačí přijít 1x za dva měsíce. Když je pleť pórovitá, mastná s rozšířenými póry, tak lépe 1x za měsíc.

Kontraindikace Hydrafacial, jsou nějaké?

Zánětlivé onemocnění kůže, podkoží.

Může čištění pleti podstoupit těhotná žena?

Ano i těhotné ženy mohou být tímto přístrojem ošetřeny. Stejně tak i při nádorových onemocněních nebo u chemoterapie, protože toto čištění je jen povrchové.

Jaká je cena za toto ošetření?

Základní cena samotného čištění je 700 Kč. V případě, že bychom prošli celým programem, včetně lymfomasáže a světla, tak je cena 1500 Kč.

Složení roztoků

Jedná se o čisticí roztok, 10% peeling s kyselinou glykolovou a roztoky s antioxidanty a hyaluronovou kyselinou.

Mohou se po čištění pleti Hydrafacial vyskytnout nežádoucí účinky?

U ošetření je možné při vyšším podtlaku vyvolat u pacienta s citlivější pletí krevní podlitiny. Proto musíme postupovat u každého individuálně, citlivá či abnormálně citlivá pleť snese pouze např. 15 Torrů, zatímco u mastné Je podtlak k docílení účinku daleko vyšší.

Lékaři provádějící tento zákrok

Dermatolovenerologie, Korektivní dermatologie, Praktický lékař

Pracoviště: Brno

Ceník lékařů

Lékař Cena od Cena do Poznámka
MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. 800 Kč 1800 Kč
 • Zkušenost

  Mátě někdo zkušenosti s hydrafacialem?

  Lemur  |  13. 03. 2015, 17:04  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
  • Re: Zkušenost

   Ano, několikeré, je vhodné i pro mladé holky, perfektně vyčistí pleť, doporučuji si po čištění ještě "lehnout" pod červené světlo.

   Calamity J.  |  13. 03. 2015, 17:11  |  Reagovat  |  URL příspěvku

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

S jistotou víme, že sluneční záření a citlivá kůže kožního typu I, II jsou faktory, které výrazně zvyšují riziko vzniku maligního melanomu. Je to jedno z mála preventivních opatření, které můžeme ovlivnit. Sluneční záření se skládá kromě viditelného světla z infračervených paprsků, které zodpovídá za teplo a ultrafialového záření, které má významné biologické účinky. Z hlediska vzniku nádorových onemocnění je rozhodující především záření v ultrafialové oblasti. Ultrafialové spektrum dělíme na 3 části: UVA, UVB a UVC.

Přijde vám, že si pořád na sebe něco mažete a ono nic? Žádný efekt? Může to být neúčinným přípravkem péče o pleť, ale také tím, že jste se před a po nevyfotila :-). Kosmetice jsem oproti korektivní dermatologii nikdy příliš nevěřila, o to více jsem byla překvapena po měsíčním otestování vybraných produktů velmi kvalitní kosmetiky péče o pleť 40+. Posuďte sami.

Produkty je možno filtrovat podle věku, typu pleti, značek. Náš e-shop je koncipován jako možnost přímé koupě těch nejkvalitnějších produktů v jednotlivých oblastech, které sami užíváme nejen my, ale i mnozí korektivní dermatologové. Nabízíme Vám TOP produkty značek Medik8, Dermaheal, Monoderma, Pelo Baum, Skinso, váhy Tanita, knihu Žena po 40 a další z vydavatelství Babyonline.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace