Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Moje první plastika – co se dělalo, proč, v jakém věku, s jakým efektem?

Všichni, kdo mě lépe znají, zejména mou vzdělávací činnost v anti-aging medicíně, ví, že skalpelu se bojím jako čert kříže. Právě proto jsem již dlouho doporučovaná víčka odkládala, co to jen šlo. I když bylo nad slunce jasné, že zákrok potřebuji, zase jsem všechny překvapila, když jsem se na něj opravdu odhodlala jít. Podruhé jsem překvapila tím, že se jím vůbec netajím. To už je mimochodem třetí překvápko. Úplně prvním byla samotná kniha Žena po 40, kdy mi známí předhazovali, že jsem přece byla vždy zaměřena na to, co je v hlavě, ne na ní. Tak vám nevím, asi vysílám špatné signály. Nikde jsem totiž nedeklarovala, že bych chtěla zestárnout jako jeskynní tvor. Ale pojďme zpět k první plastice. Co, jak, kdy, kde, proč? Mých klasických pět otázek. A nebude chybět na úvod jedna komplikace. Jako vždy, když je pacientem lékař. (Více než 9 normostran i pro laika srozumitelného textu, s praktickými radami a 17 srovnávacími fotografiemi.)    

##Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky##

##Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky##

##Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky##

Související články

Plastická operace čela slouží k odstranění nebo zmírnění vrásek na čele, u kořene nosu a mezi obočími. Na rozdíl od výplní nebo aplikace botulotoxinu se jedná o metodu invazivní za použití skalpelu v celkové anestezii.

Výskyt chrápání se zvyšuje nad 40. rokem věku. Rozlišujeme tzv. běžné chrápače, u kterých dochází k vibracím tkání měkkého patra a ve většině případů jim pomůže laserová operace.  Druhým typem jsou apnoici, kterým pomáhá v noci přetlakový ventilátor. Nejdůležitější je však u chrápání právě tato prvotní diagnostika.

Augmentace je zvětšení objemu dané tkáně – v obličeji, prsou apod. Používá se k nim různých materiálů od vlastního tuku přes kyselinu hyaluronovou – látku tělu vlastní, která se postupně vstřebává až po nevstřebatelné materiály, které jsou však spojeny s většími nežádoucími účinky.

„Co se Ti dnes stalo, že jsi taková smutná?“ častuje mě kamarádka na návštěvě. „Nic, já nejsem smutná,“ odvětím, podívám se do zrcadla a dodávám: „To já jenom tak vypadám.“

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace