Inzerce

Móda zima 2018

Máme tady konec listopadu, ve kterém nám nejdříve z krásných dvaceti stupňů počasí sklouzlo na nějakých 12 a pak rovnou na 2-5 stupňů. A při těch je již v halence a podzimní slušivé krátké bundičce do pasu zima. Tentokrát jsme Lucku v salónu přepadly, my holky s foťákem a touhou ukořistit ty nejlepší kousky, ihned, co se vrátila z velkoobchodního nákupu. A udělaly jsme moc dobře. Byla tam spousta krásných kousků běžné módy, které jsme se vám pokusily, milé dámy, všechny vyzkoušet a nafotit.

Co se nosí?

Typy oděvů

Nově módě dominují komplety přírodních barev a dlouhé úpletové nevypasované šaty. Bundy jsou zaměněny elegantními jednobarevnými i vzorovanými, především kostkovanými kabáty.

Barvy

V nabídce jsou stále módní barvy podzimu, jako hořčicová, vínová a tmavě zelená, k ní se však přidávají všechny barevné odstíny modré od chladně světlého přes sytou až po temně modrou. Sekunduje jí černá. A nechybí ani u šatů a bund líbivý odstín růžové.

Materiály

Co může být, je doplněno zvířecím chlupem: liška, králík, norek. V zimě se opět nosí vesty z přírodní či umělé kožešiny. Kožíškem jsou doplněny nejen kapuce bund, ale i horní lemy bot. U těch se často objevuje šněrování. Veškeré materiály, které jsme vyzkoušely, byly dotykově nesmírně příjemné a skutečně hřejivé. Šatům a kabátům kraluje vlna, bundám polyester a duté vlákno.

Žádná z fotografií na tomto portálu pořízená přímo vydavatelstvím Babyonline není retušována ani vylepšována ve photoshopu. 

Svetry a rifle

Móda zima 2018 - svetry Móda zima 2018 - svetry

U svetrů mě nepřestává překvapovat rafinované řešení kolem krku. Nenajdete snad dva se stejným zakončením. Většinovým materiálem je viskóza doplněná polyesterem a elastanem.

Rifle Lucka vozí stále obtažené, v zimě jsou praktické svým snadným umístěním i do vyšších kozaček.

Móda zima 2018 - svetry

Svetr nahoře je sice efektní a nápaditý, ale ne každému v zimě vyhovují odhalená ramena. Pro mě osobně tyto modely nejsou příjemné ani v chladnějším létě.

Vesty z kůže – přírodní i umělé

Móda zima 2018 - svetry Móda zima 2018 - vesty

Nahoře vesta z umělé kožešiny, dole taktéž, ta je dříve koupená z Mark and Spencer a vedle modrá z králíka kombinovaného s liškou.

Móda zima 2018 - vesty Móda zima 2018 - vesty

Úpletové komplety a šaty

Móda zima 2018 - úpletové komplety, šaty Móda zima 2018 - úpletové komplety, šaty Móda zima 2018 - úpletové komplety, šaty

Příjemné komplety z viskózy, polyesteru a elastanu v zimních barvách.

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - vesty, šaty

Šaty nejrůznějších materiálů s největším zastoupením vlny. Letošní zima je nevypasovaná. V těchto šatech budou vždy vypadat lépe větší prsa než břicho, tudíž to jejich majitelky letos s pečením přehánět nebudou. Šedivá vesta je rovněž imitací kožešiny.

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - šaty

Kabáty

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - kabáty

Kabátky jsou vyrobeny z minimálně 50 % vlny. Kostkovaných jsme si užily na podzim, tentokrát nás lákaly jednobarevné.

Móda zima 2018 - kabáty

Bundy

Móda zima 2018 - bundy Móda zima 2018 - bundy

Móda zima 2018 - bundy

A na závěr ještě bundy, které jsou opět nejrůznějších střihů, nad textem lehčí, „motorkářský outfit“ je doplněn o kalhoty imitace kůže, které se nyní hodně nosí. Růžová bunda nahoře je olemovaná norkem. K ní jsem si vyzkoušela speciální nákrčník v kombinaci šály a dutinky z umělé kožešiny. 

Níže pak najdete bundy do teplot i pod nulou doplněné lemováním a detaily ze stříbrné lišky.

Móda zima 2018 - bundy Móda zima 2018 - bundy
 
Móda zima 2018 - bundy Móda zima 2018 - bundy

Móda zima 2018 - bundy

P.S.: Ještě jeden elegantnější model. Ten jsme si přivezly od italské značky Rinascimento. Hlavně jsme tak trochu zapomněly na čepice a rukavice, tak to doháníme. Ve stejné kombinaci jako rukavice jsou o kožešinu doplněny v podobě bambulí čepice.

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - šaty

Dámy, přejeme vám krásné týdny a dny předvánoční, co nejméně shonu, méně dárků a více lásky.

Vaše módní amatérské nadšenkyně.

…a jestli se vám to líbí a máme v tom pokračovat, tak nám občas i něco napište, udělá to radost, …i konstruktivní kritika  :-).

Děkujeme.

Speciál připravily: Lucka, Andrea, Jana a Jana

Foceno v kamrlíku prodejny v Brně na Pekařské 39 (777 842 812, nejlépe po odkazu na portál Zdravé omlazení).

 

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Milé dámy, i když to tak stran počasí vůbec nevypadá, léto se blíží mílovými kroky. A protože ten přerod z 15 stupňů na 24 může být pak velmi rychlý, nechceme se nechat počasím zaskočit. Proto jsme se na léto dopředu pečlivě připravily již nyní. Tentokrát se jedná o nádherné kousky jak elegantní módy, u které si přijdu na své právě já, tak sportovní, která sluší mé módní kolegyni Janě.

Za tři dny tady máme první jarní den, tedy čas na inventuru v šatnících. Nebo možná pořádný vítr. Abyste ji příliš neodkládaly, trochu vás jako každého čtvrt roku namotivujeme šmrncovní, přitom však pro většinu žen dostupnou jarní módou.

Všechno to začalo ryze žensky: „Nemám co na sebe!“ pronesla žena, která nesnáší nakupování a oblečení zvlášť. Trochu neženské, viďte?

V červnu je to rok, co jsem se poprvé postavila před objektiv fotoaparátu jako modelka. No, to je asi silné slovo… :-) Ptáte se, jestli to bylo jednoduché rozhodnutí? Poprvé jsme to dost prožívaly. Speciál jsme chystaly přes měsíc, já si před focením hlídala váhu apod. A dnes? Focení stíháme doslova za běhu, 2 kila navíc neřeším. Jde mně hlavně o autenticitu, abyste viděly (i -li), jak mohou vypadat normální ženy z masa a kostí, které právě přišly do butiku s oblečením a tam na ně věšely – opět ženy – kousek za kouskem. Právě proto jsem do toho šla. Víte, udělat skvělé fotky ve fotoateliéru, kde strávíte týden, pak se to další retušuje, to není žádné velké umění. Ale přiběhnout v pátek večer doslova po celém pracovním týdnu, jak se událo naprosto unikátně tentokrát, tomu říkám opravdová inspirace ze života žen.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace