Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Móda zima 2018

Máme tady konec listopadu, ve kterém nám nejdříve z krásných dvaceti stupňů počasí sklouzlo na nějakých 12 a pak rovnou na 2-5 stupňů. A při těch je již v halence a podzimní slušivé krátké bundičce do pasu zima. Tentokrát jsme Lucku v salónu přepadly, my holky s foťákem a touhou ukořistit ty nejlepší kousky, ihned, co se vrátila z velkoobchodního nákupu. A udělaly jsme moc dobře. Byla tam spousta krásných kousků běžné módy, které jsme se vám pokusily, milé dámy, všechny vyzkoušet a nafotit.

Co se nosí?

Typy oděvů

Nově módě dominují komplety přírodních barev a dlouhé úpletové nevypasované šaty. Bundy jsou zaměněny elegantními jednobarevnými i vzorovanými, především kostkovanými kabáty.

Barvy

V nabídce jsou stále módní barvy podzimu, jako hořčicová, vínová a tmavě zelená, k ní se však přidávají všechny barevné odstíny modré od chladně světlého přes sytou až po temně modrou. Sekunduje jí černá. A nechybí ani u šatů a bund líbivý odstín růžové.

Materiály

Co může být, je doplněno zvířecím chlupem: liška, králík, norek. V zimě se opět nosí vesty z přírodní či umělé kožešiny. Kožíškem jsou doplněny nejen kapuce bund, ale i horní lemy bot. U těch se často objevuje šněrování. Veškeré materiály, které jsme vyzkoušely, byly dotykově nesmírně příjemné a skutečně hřejivé. Šatům a kabátům kraluje vlna, bundám polyester a duté vlákno.

Žádná z fotografií na tomto portálu pořízená přímo vydavatelstvím Babyonline není retušována ani vylepšována ve photoshopu. 

Svetry a rifle

Móda zima 2018 - svetry Móda zima 2018 - svetry

U svetrů mě nepřestává překvapovat rafinované řešení kolem krku. Nenajdete snad dva se stejným zakončením. Většinovým materiálem je viskóza doplněná polyesterem a elastanem.

Rifle Lucka vozí stále obtažené, v zimě jsou praktické svým snadným umístěním i do vyšších kozaček.

Móda zima 2018 - svetry

Svetr nahoře je sice efektní a nápaditý, ale ne každému v zimě vyhovují odhalená ramena. Pro mě osobně tyto modely nejsou příjemné ani v chladnějším létě.

Vesty z kůže – přírodní i umělé

Móda zima 2018 - svetry Móda zima 2018 - vesty

Nahoře vesta z umělé kožešiny, dole taktéž, ta je dříve koupená z Mark and Spencer a vedle modrá z králíka kombinovaného s liškou.

Móda zima 2018 - vesty Móda zima 2018 - vesty

Úpletové komplety a šaty

Móda zima 2018 - úpletové komplety, šaty Móda zima 2018 - úpletové komplety, šaty Móda zima 2018 - úpletové komplety, šaty

Příjemné komplety z viskózy, polyesteru a elastanu v zimních barvách.

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - vesty, šaty

Šaty nejrůznějších materiálů s největším zastoupením vlny. Letošní zima je nevypasovaná. V těchto šatech budou vždy vypadat lépe větší prsa než břicho, tudíž to jejich majitelky letos s pečením přehánět nebudou. Šedivá vesta je rovněž imitací kožešiny.

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - šaty

Kabáty

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - kabáty

Kabátky jsou vyrobeny z minimálně 50 % vlny. Kostkovaných jsme si užily na podzim, tentokrát nás lákaly jednobarevné.

Móda zima 2018 - kabáty

Bundy

Móda zima 2018 - bundy Móda zima 2018 - bundy

Móda zima 2018 - bundy

A na závěr ještě bundy, které jsou opět nejrůznějších střihů, nad textem lehčí, „motorkářský outfit“ je doplněn o kalhoty imitace kůže, které se nyní hodně nosí. Růžová bunda nahoře je olemovaná norkem. K ní jsem si vyzkoušela speciální nákrčník v kombinaci šály a dutinky z umělé kožešiny. 

Níže pak najdete bundy do teplot i pod nulou doplněné lemováním a detaily ze stříbrné lišky.

Móda zima 2018 - bundy Móda zima 2018 - bundy
 
Móda zima 2018 - bundy Móda zima 2018 - bundy

Móda zima 2018 - bundy

P.S.: Ještě jeden elegantnější model. Ten jsme si přivezly od italské značky Rinascimento. Hlavně jsme tak trochu zapomněly na čepice a rukavice, tak to doháníme. Ve stejné kombinaci jako rukavice jsou o kožešinu doplněny v podobě bambulí čepice.

Móda zima 2018 - šaty Móda zima 2018 - šaty

Dámy, přejeme vám krásné týdny a dny předvánoční, co nejméně shonu, méně dárků a více lásky.

Vaše módní amatérské nadšenkyně.

…a jestli se vám to líbí a máme v tom pokračovat, tak nám občas i něco napište, udělá to radost, …i konstruktivní kritika  :-).

Děkujeme.

Speciál připravily: Lucka, Andrea, Jana a Jana

Foceno v kamrlíku prodejny v Brně na Pekařské 39 (777 842 812, nejlépe po odkazu na portál Zdravé omlazení).

 

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Také jste zjistily, že se podle nahodilých obrázků z kolekcí v ženských časopisech neobléknete? Jde to vůbec? Nebaví vás běhat „od kšeftu ke kšeftu“ s nulovým úlovkem. Resp. pak již ze zoufalství koupíte cokoliv, jenom abyste něco měly, i když víte, že to na sebe stejně nikdy nevezmete? Tak tomuhle u mě naštěstí již odzvonilo! Jak jsem toho docílila?

Blíží se léto, kdy na sobě máme minimum vrstev, což fandí zvýraznění předností postavy a současně neznemožňuje maskovat její slabší stránky. Když však obejdete milión obchodů, nepřeháníme, přesně takto to líčí naše kolegyně Jana, která je v nechuti běhat po obchodech přeborníkem, …tedy, když obejdete těch milión obchodů a zjistíte, že ač máte celkem na pohled štíhlou postavu, tak ve všem vypadáte jak almara, vše, co příroda úplně nevychytala, se zvýrazní a klady zůstanou skryty, nabydete dojmu, že snad ty věci šijí na mimozemšťany. Věděli jsme však, že až si Jana zalamentuje, chytne se toho a nepustí, dokud něco nevymyslí, nenajde svou cestu. A podařilo se. Trvalo jí to tuším něco přes 2 roky, ale opravdu si našla „jinou“ cestu jak být šik. A s přiměřenými finančními prostředky. Přece nebude za „hadry“ na běžné nošení dávat majlant, ne? Přitom zas až tak běžně nevypadají. Posuďte sami.

Vzhledem k našemu prvotnímu zaměření na těhotenství a péči o dítě jsme se v módním okénku, respektive v obchodu Lucie, která oblékla naši kolegyni Janu, poohlédli, zda by některé modely byly využitelné i pro budoucí maminky. A kupodivu jsme zjistili, že módní kolekce léto 2017 je skutečně nadčasová a těhotným bříškům neuvěřitelně sluší. Posuďte sami na drobné ukázce níže, případně si všechny modely těhotenské módy léto 2017 můžete prohlédnout v článku portálu Babyonline.cz: Móda pro těhotné léto 2017

Hlásíme se vám opět z My Fashion Style, jak je nový název obchůdku, kde jsme začali fotit naše módní speciály. A co se na podzim nosí? Všechno. Volné i upnuté, krátké i dlouhé, elegantní lodičky i těžké cool boty do deště a nepohody. Zkrátka vybere si každý. Barvou podzimu je prý červená v odstínech až po vínovou. Dále odstíny zelené včetně khaki. Trendem podzimu se stávají kožešiny – umělé i pravé. A to v doplňcích v podobě ozdob na oblečení z jiných materiálů či jako vesty. A z léta přetrvává trend velkých kabelek i baťůžků.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace