Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Náhle nás opustil fytoterapeut MUDr. Jiří Landa

Se smutkem v duši oznamujeme všem kolegům i pacientům pana doktora, že nás náhle opustil 12. července 2023 ve věku nedožitých 68 let.

Bylo mi potěšením a obrovským profesionálním vkladem s panem doktorem sdílet jeho nadšení pro léčbu z přírody, kterou úspěšně používal u četných onemocnění s naprosto famózními výsledky, jak se ostatně můžete dočíst i v našich příbězích.

Kdo jste jej znali, vzpomeňte, prosím, s námi. Nezbývá než doufat, že jeho umění bude žít i nadále.

S úctou vzpomínají
Jana Martincová s manželem a tým vydavatelství Babyonline

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Jak vytváří a používá bylinné receptury MUDr. Landa?

Jak si představit moderního fytoterapeuta, jakým pan doktor Landa je? Myslíte, že již za rozbřesku běhá po stráních a plní bylinami svou bavlněnou zástěru? Nebo naopak tušíte, že by bylo škoda ztrácet čas okopáváním záhonů s rostlinami, když je široko daleko jediný s excelentními výsledky fytoterapie jako podpůrné léčby řady nemocí?

K bylinkám jsem měla velmi srdečný vztah odjakživa. Již v době mého dětství, kdykoliv byste přišli k nám domů, vybrali byste si z několika bylinných čajů nebo velmi kvalitního černého. Tuto tradici jsem uchovala dodnes.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace