Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Testování šamponu proti vypadávání vlasů Renokin

Trápí vás padání vlasů? Příčinou může být nedostatek železa, špatná funkce štítné žlázy, těhotenství, stres či užívání některých léků. Renokin šampon byl vyvinut jako prostředek k posílení vlasů a oživení pokožky hlavy. A tento přípravek proti vypadávání vlasů jsme pro vás sami otestovali!

Renokin šamponCo jsme testovali?

Vlasová kosmetika Renokin - RENOKIN Hair Revitalizing ŠAMPON pro silné a zdravé vlasy. Tento produkt již není v prodeji, byl nahrazen Revitalizačním šamponem Pelo Baum.

Jak dlouho jsme testovali?

Šampon jsme testovali 1 balení, které vydrželo 2 měsíce, čili fotografie před a po jsou pořízeny s časovým rozdílem 2 měsíců.

O Renokin Hair Revitalizing šamponu - k čemu slouží?

RENOKIN Hair Revitalizing ŠAMPON pro silné a zdravé vlasy byl vyvinut jako prostředek k posílení vlasů a oživení pokožky hlavy. Funguje jako prevence proti vypadávání vlasů, podporuje růst pevnějších a zdravějších vlasů. 

Konzistence šamponu zajišťuje snadné rozčesávání mokrých vlasů. Efektivita výrobku je podpořena jeho příjemnou vůní.

Účinky šamponu proti vypadávání vlasů jsou prevence proti nadměrnému vypadávání vlasů, posílení vlasů, dodání vlasům lesk a objem. 

Šampon je určen pro všechny typy vlasů, muže i ženy. Bližší informace jsou uvedeny přímo v e-shopu.

Aplikace šamponu proti padání vlasů

Aplikace šamponu probíhala 2-3x týdně dle potřeby a spočívala v nanesení malého množství šamponu o velikosti lískového oříšku. Následovalo jemné vmasírování do mokrých vlasů až k vytvoření pěny. Renokin jsme nechali působit 30 sekund a poté důkladně smyli.

Výsledek testování - fotky před a po

Následují fotky před a po totožných míst vlasové pokrývky hlavy. I z těchto malých fotografií je patrné zhoustnutí a zpevnění vlasů. Úmyslně jsme fota pořídili těsně před barvením vlasů v pravidelných intervalech, kdy na druhé fotografii je odrost mnohem větší než na první, což značí rychlejší růst vlasů při používání Renokinu.

Šampon proti padání vlasů - před Šampon proti padání vlasů - po

 

Šampon proti padání vlasů - před Šampon proti padání vlasů - po

 

Šampon proti padání vlasů - před Šampon proti padání vlasů - po

 

Cena RENOKIN Hair Revitalizing ŠAMPON pro silné a zdravé vlasy 

Cena nástupce šamponu Renokin, Pelo Baum šamponu pro revitalizaci vlasů, je 530 Kč. Je možné jej doprovodit Pelo Baum kondicionérem pro revitalizaci vlasů.

Uvedený přípravek proti vypadávání vlasů si můžete zakoupit v našem e-shopu TOP produktů.

Zpracování: Andrea Blažková, Jana Martincová

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Hydrafacial je unikátní, velmi účinná metoda čištění pleti s následným antioxidačním ošetřením pleti a dalšími přídatnými funkcemi pro mastnou pleť, akné, drobné jizvy či otoky v obličeji.

 

S jistotou víme, že sluneční záření a citlivá kůže kožního typu I, II jsou faktory, které výrazně zvyšují riziko vzniku maligního melanomu. Je to jedno z mála preventivních opatření, které můžeme ovlivnit. Sluneční záření se skládá kromě viditelného světla z infračervených paprsků, které zodpovídá za teplo a ultrafialového záření, které má významné biologické účinky. Z hlediska vzniku nádorových onemocnění je rozhodující především záření v ultrafialové oblasti. Ultrafialové spektrum dělíme na 3 části: UVA, UVB a UVC.

Přijde vám, že si pořád na sebe něco mažete a ono nic? Žádný efekt? Může to být neúčinným přípravkem péče o pleť, ale také tím, že jste se před a po nevyfotila :-). Kosmetice jsem oproti korektivní dermatologii nikdy příliš nevěřila, o to více jsem byla překvapena po měsíčním otestování vybraných produktů velmi kvalitní kosmetiky péče o pleť 40+. Posuďte sami.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace