Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vital Injector k mezoterapii

Vital Injector je jedna z metod k vpravení látek do kůže se značnou výhodou oproti použití klasické jehly, nicméně nepoužitelná u pleti citlivé na podtlak se sklonem k tvorbě podlitin.

Metoda, aplikovaný materiál: Mininvazivní (jehla), podtlak, látka tělu vlastní – nezesíťovaná kyselina hyaluronová nebo plazma u plazmaterapie
Věk: 30+
Část těla: Obličej, ruce, břicho po porodech
Problém: Povadlá pleť, strie s převislou kůží
Cena zákroku: Podle látky – viz mezoterapie, kyselina hyaluronová

Vitaj injector k mezoterapiiK čemu slouží Vital Injector?

Vital Injector slouží k aplikaci látek do kůže, tedy k mezoterapii.

Na jakém principu Vital Injector pracuje?

Vital Injector aplikuje látky do kůže aplikační pistolí s rukojetí, kdy se přiložením na kůži a stisknutím pistole vytvoří podtlak s aplikací účinné látky do kůže.

Jehličky jsou uspořádány do trojúhelníku, řada po deseti jehličkách.

Jedná se o komfortnější metodu mezoterapie k metodě samostatných vpichů drobnou jehličkou. Automat totiž zajistí stálý tlak a stálé množství látky a stálou hloubku.

Co se pomocí Vital Injectoru aplikuje?

Buď nezesíťovaná kyselina hyaluronová, která zvyšuje pružnost pokožky, nebo vlastní plazma, která nastartuje regeneraci kůže.

Délka trvání zákroku Vital Injectorem

Vitaj injector k mezoterapii

Asi 30 minut.

Kontraindikace použití přístoje Vital Injector

Vital Injector není možné použít u pleti citlivé na podtlak, dochází k tvorbě podlitin, které se vstřebávají 10 až 14 dní. Citlivost pleti na podtlak je možno otestovat u čištění pleti Hydrafacialem.

Foto: Koncovka přístroje s jehličkami, které slouží k aplikaci učínné látky.

Účinek Vital Injector mezoterapie

Nezesíťovaná kyselina hyaluronová dodá obličeji šťávu, objem, plazma zase obličej projasní, nastartuje regeneraci.

Jak často je vhodné mezotrapii Vital Injectorem opakovat?

1x za 3 až 4 měsíce.

Režimová opatření po mezoterapii Vital Injectorem

Jedná se o zákrok, u kterého dochází k poruše integrity kožního povrchu a možnosti snadného přenosu infekce do kůže, proto musíme ihned po zákroku na ošetřenou plochu nanést antiseptický krém s hojivým zinkem.

 

Lékaři provádějící tento zákrok

Ceník lékařů

Lékař Cena od Cena do Poznámka
MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. 3500 Kč
MUDr. Kateřina Klauzová, MBA 1000 Kč

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní používaná v korektivní dermatologii k výplním obličeje. Navrací obličeji mladistvé kontury, váže na sebe vodu jako hydratační médium.

Mezonitě jsou dnes celosvětovým hitem. Dnešní mezonitě jsou plně vstřebatelným materiálem, který postupně obepne po aplikaci vazivo. Jsou dvojího charakteru, buď zpevňující nebo zvedající část obličeje, kde jsou aplikovány.

Botulotoxin slouží k potlačení mimiky a tím odstranění mimických vrásek v těch partiích obličeje, kde se nadměrně tvoří. Byť se nejedná o látku tělu vlastní, tak se plně vstřebá a stav se navrátí do půl roku.

Metakryl, jak již název napovídá, rozhodně nepatří k látkám tělu vlastním. Nejedná se ani o materiál vstřebatelný. Jedná se o umělý, nevstřebatelný, ani jinak odstranitelný materiál. Tj. budete-li s výplní polymetakrylátovými kuličkami nespokojeni, nedá se již nikdy odstranit.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace