Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Light of Life - Tajemství věčného mládí

Prodlužte svůj život a zpomalte stárnutí organismu s tímto exkluzivním výživovým doplňkem.

Nová Revoluce ve světě výživových doplňků přichází!

V roce 2009 byla udělena Nobelova cena za Fyziologii a Medicínu týmu třech vědců: Prof. Elisabeth Blackburn, Carol Greider a Jack Szostak. Objevily - jednoduše řečeno - že stárneme, protože se s každým buněčným dělením zkracují koncové části chromozomů - telomery.

Co jsou telomery?

Telomery jsou koncové části chromozomů, jejichž cílem je chránit naší DNA. Když se narodíme, naše telomery mají maximální délku, ale s věkem a s každým buněčným dělením naše buňky stárnou a telomery se zkracují. My ovšem stárneme také. Šedivějí a vypadávají nám vlasy, naskakují pigmentové skvrny, naše kůže strádá a tvoří se vrásky... Mimo tyto viditelné jevy, stárnutí cítíme i uvnitř: máme méně energie a vitality, zhoršuje se zrak, proto začínáme nosit brýle na čtení a také více zapomínáme.

Light of Life

Light of Life je nejnovější revoluční výživový doplněk na světě. Byl vyvinut na základě výzkumu, který byl ohodnocen Nobelovou cenou v roce 2009. Hlavní složky Light of Light jsou: extrakt Astragaloside IV komplex a Cykloastragenol, které se získávají z kořene Astragalus membranaceus (kozinec blanitý). Za účelem zvýšení činnosti a efektivnosti těchto hlavních složek, se přidává Kyselina hyaluronová.

Light of Life aktivuje přirozený enzym telomerázu, která chrání a vrací původní délku telomerům. Budete se cítit omlazeně, energetická hladina se zvýší a vnější známky stárnutí se sníží, nebo dokonce vymizí. Lidé kolem vás si všimnou rozdílů a budou se ptát na vaše tajemství.

Na buněčné úrovni

 • Zastavení zkracování telomerů aktivací enzymu telomerázy.
 • Navýšení počtu možných dělení vašich buněk.
 • Navýšení počtu zdravých buněk.

Zpomalte stárnutí

 • Vyplnění vrásek a hydratace kůže.
 • Výživa kostí, kloubů a chrupavek.
 • Vylepšení paměti a mentálních schopností.

Užívejte si život

 • Zvýšení sexuální apetence.
 • Více životní energie.
 • Zlepšení kvality spánku.
 • Rychlejší metabolismus, proto pomáhá v hubnutí.

Buďte zdraví a šťastní

 • Rychlejší hojení ran.
 • Zkvalitnění / podpora růstu vlasů a nehtů.
 • Antibakteriální účinky.
 • Zmírnění chronických průjmů.
 • Posílení imunity, ochrana orgánů.
 • Zlepšení zraku až o 1 dioptrii.

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní používaná v korektivní dermatologii k výplním obličeje. Navrací obličeji mladistvé kontury, váže na sebe vodu jako hydratační médium.

Mezonitě jsou dnes celosvětovým hitem. Dnešní mezonitě jsou plně vstřebatelným materiálem, který postupně obepne po aplikaci vazivo. Jsou dvojího charakteru, buď zpevňující nebo zvedající část obličeje, kde jsou aplikovány.

Botulotoxin slouží k potlačení mimiky a tím odstranění mimických vrásek v těch partiích obličeje, kde se nadměrně tvoří. Byť se nejedná o látku tělu vlastní, tak se plně vstřebá a stav se navrátí do půl roku.

Vital Injector je jedna z metod k vpravení látek do kůže se značnou výhodou oproti použití klasické jehly, nicméně nepoužitelná u pleti citlivé na podtlak se sklonem k tvorbě podlitin.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace