Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Slavnostní šaty Gábiny Páralové na ples, do divadla i oslavu

Milé dámy, už se vám někdy přihodilo, že jste si pořídily krásné společenské šaty na akci, ale nikdy je na ni nevynesly? V dnešní Covidové době to bohužel není nemožné. Když už jsem je nemohla použít, tak vám je alespoň ukážu, třeba vám zlepší den nebo přinesou inspiraci nejen v odívání.

Tak schválně si zkuste tipnout, k jakým příležitostem jsem si je pořídila?
Nebudu vás dlouho napínat a dodám i proč jsem je zatím nevyužila.

V prvním modelu jsem měla na podzim roku 2020 slavit padesátiny. Oslavu mně zatrhnul pár dní před jejím konáním tehdejší Ministr zdravotnictví, prof. Prymula, a to z důvodu šířící se epidemie Covid-19 v Česku. Tak jsem je aspoň o rok později nafotila. :-)


Druhý model jsem jako jediný využila, a to na prodlouženou svého syna. Třetí již opět ne, tyto luxusní večerní šaty jsem měla připravené na závěrečnou syna. Opět do toho zasáhl všehoschopný Covid, který tentokrát způsobil posunutí termínu o týden, kdy jsem zrovna pobývala na dříve zmíněné tiskové konferenci v Polsku, spojené se vstupem našich knížek sexuální výchovy na tamní trh.


Jestli bude příležitost se v nich „ukázat světu“ alespoň v tom roce příštím, ví Bůh.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Letošní podzim a zimu přinášíme monotematicky italskou značku Rinascimento. Proč? Čekala mě v listopadu 2021 tisková konference ve Varšavě spojená se vstupem našich knížek sexuální výchovy na polský trh. Ano, slyšíte dobře. A předpokládám, že váš komentář bude znít obdobně jako ty ostatní: "Lepší zemi jste si pro sexuální výchovu nemohli vybrat." Ale znáte to, miluji velké výzvy. :-) Tou první bylo, pořídit si na tiskovku vhodný outfit. A vybírat jsem musela opravdu pečlivě. Polské ženy jsou známé tím, že o sebe skutečně pečují, nemohla jsem tam přijet v ledasčem. Co bylo na výběr?

Letošní léto začalo báječně pěti dny volna a krásným, tropickým počasím. I tomu jsme přizpůsobili naše focení. Správně by mělo být přizpůsobily, protože jsme opět byly samé "baby" :-). Tentokrát s několika změnami. Parťačka Jana měla dovolenou a moje milá kolegyně Andrea pro změnu mateřskou dovolenou. Za ní zaskakovala dcera Sofi, která má po zkouškách, tak je jí jasné, že ji její akční matka nenechá dlouho odpočívat.

Koronavirová epidemie i šílenství jsou v plném proudu. Pozadu nezůstává ani móda, která se plně adaptovala a barevně přizpůsobila jeho zbarvení. Jak? Nejvíce je skořicové. Ale také béžové, šedé, černé.

Milé dámy, dnes je to taková malá ochutnávka pro ty, kterým osud nenadělil v genech štíhlost nebo pevnou vůli vzdát se sladkostí. O tom druhém vážně něco vím. :-) Tento minispeciál vznikl tak nějak mimochodem při srovnávacím focení po plastice horních očních víček u naší modelky. Na vydání těchto textů se můžete těšit v říjnu.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace